Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co te nowe pokolenie je, płatki śniadaniowe z trenbolonem?

Ten chłopaczek gimbus, 15 lat, no nie powiedzialbym że ćwiczy (chyba że chodził z tank topem DZIK na silownie #pdk), a wywalił spokojnie 110 z zapasem na 120-130kg ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak to jest możliwe? Ja jak zaczynałem to chyba od 40-50kg x 5 powtórzeń i 100kg na raz w martwym to robiłem chyba po pół roku. Nowe pokolenie jest aż tak silne?

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 21
@Pozytywny_gosc: po prostu dobry gen i potencjał. Ja pierwszy raz z martwym ciągiem spotkałem się w gimbazie w trzeciej klasie i to 80 kg na pewno poszło, nie wiem, czy stówki tam nie było, a najsilniejszy (i też najgrubszy jednocześnie xD)podniósł całe 130 kilo. Później po latach zacząłem w piwnicy z za małymi krążkami, to tam stówka też latała w miarę poprawnie technicznie. A później na studiach na pierwszej siłowni (nota
@Pozytywny_gosc to samo nowe pokolenie, które spędza o wiele więcej czasu przed komputerem w pozycji siedzącej? czy może to pokolenie, które boisko do piłki nożnej/siatkowej/jakiejkolwiek innej widziało tylko w tv jak leciał mecz? a może to gdzie większość dziewczyn i chłopaków w liceum ma zwolnienie z wf?
@Pozytywny_gosc: Nic wielkiego, ostatnio na zawodach w martwym ciągu było mnóstwo młodych chłopaków, co średnio po nich widać było, ze cokolwiek ze sobą robią, a wyników ponad 200 kg nawet w tych niskich kategoriach było sporo. Ale i tak #!$%@?ł mnie zawodnik w kategorii masters, już siwiuteńki. 300 kg bez problemu. Wystarczy ogarnąć technikę, zrealizować jakiś przyzwoity plan i tyle.