Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ewolucja_myszowatych: ktoś kto miał chciał promil styczności z półgłówkami z PiSu wie dobrze, że biurokracja i nieumiejętność doprowadza do upadłości firmy, więc każdy #!$%@?, zresztą serio ktoś w to uwierzył? Prócz półgłówków pisowskich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@ewolucja_myszowatych: czyli całe zamieszanie jest skonstruowane tak, by ludzie kupowali węgiel opałowy od sprzedawców powiązanych ze spółkami skarbu państwa, co by jeszcze bardziej uzależnić obywatela od władzy? No kto by pomyślał? xD To samo działo się we wrześniu/październiku 2021 gdy na stół wjeżdzały pierwsze podwyżki gazu opałowego dla gospodarstw domowych. PGNiG podwyższyło ceny dla firm, jednocześnie pozostawiając ceny dla Kowalskiego przez któtki czas na tym samym poziomie :) Efekt byl
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: czyli nic nowego. W zasadzie wprowadzili to, że teraz cena na pewno nie spadnie poniżej 2k za tonę(nawet jeśli jakimś cudem ceny miałyby wrócić do normalności), za którą zapłacimy my czy to pośrednio czy to bezpośrednio. Za co się nie wezmą to #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@sayanek: Nieważne że to bez sensu, ważne że już poszedł przekaż iż PIS dba o dostęp do taniego węgla dla Polaków. A że w praktyce takiego węgla jednak nie da się dostać, to już wina prywaciarzy i Tuska.
  • Odpowiedz
czyli ogólnie ustawa #!$%@? warta i opozycja powinna to grillować dzien i noc bo to kpiny są?


@pijekubusplay: ustawa bardzo dobra jest, tylko cholerni PRYWACIARZE nie chcą dobrze dla POLAKÓW ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystko się zgadza - TROSKLIWY rząd DAJE, ŹLI przedsiębiorcy chcą ZAROBIĆ.
Tak to będą pokazywać w TV, ta ustawa to umycie rąk przez rządzących.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: mam znajomą, po ekonomii i finansach, która w pierwszej wersji nowego wału, cieszyła się, że jej potrącają podatek i w 2023 jej zwrócą i że to jest jej metoda na oszczędzanie na wakacje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) także po tym przestałem wierzyć w klejenie bazy kogokolwiek w tym kraju xD


@milvanb wow. No po prostu wow. Jestem pod wrażeniem. Ktoś jej kiedyś powiedział o
  • Odpowiedz