Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Soczi: ja sobie obserwuje na twitterze profesora Żerko, który w przerwach od punktowania wiadomości TVP punktuje hejt na kaczora w GW, który leci tam w różnej formie od ponad 20 lat i często jest przemycany również w "niepolitycznych" artykułach.
a wręcz dekady hejtu na Kaczora zrobiło swoje w społeczeństwie


@imateapot: Gdzie był ten hejt? Tvp nigdy nie było takim ściekiem jak teraz, nawet Jarosław miał swój czas przed wyborami, a teraz? Rudego nie pokazują wcale na żywo, a powinni jako nadawca publiczny rabujący 2mld z podatków.
Naczelnik tylko kichnie to zaraz wlatuje napis PILNE, choćby ostatnio, prezes pomlaskał na spotkaniu z "wyborcami", koniec więc dali na żywo Morawieckiego składającego kwiaty
punktuje hejt na kaczora w GW

@imateapot: nie mogę się z tobą nie zgodzić, choć GW nie czytam. Podobnie robiło tvn manipulując materiałami. Moje negatywne nastawienie do kaczora, czy jak to nazywasz "hejt", nie wziął się z komentarzy mediów tylko z obserwacji co ten człowiek, jego robi i co wmawia(ją) ludziom. I chciałbym zaznaczyć, że nikomu nie życzę śmierci, ale jak widzę takie mazaje publicznie to chętnie odbiłbym piłeczkę w drugą
@dplus2: Bo Kaczyński sam swoją nienawiścią, katolibańskimi poglądami i autorytarną polityką nie zapracował sobie przez lata na takie traktowanie wśród społeczeństwa. Teraz wracaj klepać się po pleckach z pisiorkami na twittera, i chapać całą propagandę jaką wam PIS wlewa do pustych łepetyn, tak jak lubicie.
ale jak widzę takie mazaje publicznie to chętnie odbiłbym piłeczkę w drugą stronę,


@Soczi: przecież druga strona dosłownie zaspamowała przestrzeń publiczną 8 gwiazdkami, więc co ty chcesz odbijać?