Wpis z mikrobloga

który codziennie konstruuje fejki


@dplus2: Ale masz tupet i czelność, przywlekać coś takiego i mieć o to pretensje, samemu broniąc opcji politycznej, która stworzyła takie chore propagandowe gówno jak dzisiejsze TVP. Takie zera jak ty nie mają moralności, albo nie wiedzą co to.
  • Odpowiedz
Jarek musi mieć ochronę, bo wyznawcy Platformy Obywatelskiej by go zaciukali w pociągu.


@dplus2: Jarek musi mieć ochronę bo jest najbardziej znienawidzonym #!$%@? w tym kraju, który w pojedynkę cofnął ten kraj mentalnie do lat 90 albo i później. PO i Tusk nie mają tu nic do rzeczy, wyjdź ze swojej bańki informacyjnej
  • Odpowiedz
Kaczyński nie hejtuje nikogo tak jak cały aparat propagandowy po stronie PO z Sokiem z Buraka na czele, który codziennie konstruuje fejki


@dplus2: xD
  • Odpowiedz
Jarek musi mieć ochronę bo jest najbardziej znienawidzonym #!$%@? w tym kraju


@rimyi: Tak sie smiesznie koreluje, ze najwiekszymi hejterami Jarka sa wyborcy Platformy

Nic mi nie mow o bance informacyjnej, bo znam sie z ludzmi z Solidarnosci z trojmiasta i z war-maz, ktorzy wydawali bibule i byli doradcami ministra. Oni maja jedno zdanie o PO i jest ono tozsame z moim. Zreszta dzieki nim przejrzalem na oczy, bo do
  • Odpowiedz
Nic mi nie mow o bance informacyjnej, bo znam sie z ludzmi z Solidarnosci z trojmiasta i z war-maz, ktorzy wydawali bibule i byli doradcami ministra. Oni maja jedno zdanie o PO i jest ono tozsame z moim


@dplus2: Też znam takich ludzi i mają tożsame zdanie o PiS z moim, co to zmienia, będziemy się licytować kto zna więcej znanych ludzi i jakie oni mają opinie o praworządności?

Zreszta dzieki nim przejrzalem na oczy, bo do 2005 roku bylem zapatrzony w
  • Odpowiedz
@DontLookBackInAnger: właśnie po 7 latach nierządzenia takie napisy są dziwne. Ludzie powinni za obecne wydarzenia oceniać już obecny rząd. To, że ktoś dalej obwinia Tuska świadczy, że mózgotrzepanie i zrzucanie winy działa
  • Odpowiedz
opinie o praworządności?


@rimyi: Ta slynna praworzadnosc to bat na Polske. Inne kraje maja podobne mechanizmy wyboru sedziow ale nikt nie podnosi procesow w TSUE. Zreszta o czym my mowimy, gdy kraje takie jak niemcy czy francja maja w dupie sankcje i sprzedaja bron do rosji a nas scigaja za ustawe o komisji dyscyplinarnej. BTW,na skali praworzadnosci jaka dasz ocene #!$%@? srodkow z OFE i przejedzenie ich na ratowanie budzetu?
  • Odpowiedz
@dplus2:

W,na skali praworzadnosci jaka dasz ocene #!$%@? srodkow z OFE i przejedzenie ich na ratowanie budzetu?


W TVP ci tak powiedzieli? Pewnie nie powiedzieli ci że te środki zostały przeniesione na konto ZUS. Nie powiedzieli ci też pewnie, że PIS sam zlikwidował reszte OFE https://www.money.pl/emerytury/likwidacja-ofe-wiceprezes-pfr-dotrzymanie-terminu-bedzie-trudne-6634995889154656a.html no ale tak to jest jak się żyje w propagandowej bańce PISowskiej i się w to wierzy. Takich jak ty nie traktuję nawet jako
  • Odpowiedz
Takich jak ty nie traktuję nawet jako samodzielnie myślące istoty


@Mikka: Nawet to nie bylo napisane do ciebie pajacu. Wytrzyj mordeczke bo juz ci jad na podloge kapie.
  • Odpowiedz
@dplus2: Ojej, przepraszam że nie pozwoliłem ci kłamać i manipulować tak jak macie w zwyczaju. Tak już się przyzwyczaiłeś do zakrzywiania rzeczywistości przez tvp i wyznawców PISu, że jak trafiłeś wśród normalnych, niezmanipulowanych ludzi, to przeżyłeś szok i mechanizmy obronne każą ci to wypierać, ignorować, bo jeszcze odkryjesz coś niezgodnego z twoim światopoglądem i ci się przykro zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Mikka: Ciekawie jest obserwowac zawzietosc platfusa ktory jest tak rozsierdzony, ze sie wpieprza komus w dyskusje. Myslalem ze Babcia Kasia nie ma wnukow ale jednak xDDDDDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Loob77: Co się działo jak Donek rządził? Ciekawi mnie to bo mam 40 lat i nic porównywanie złego z tym co robi pisobolszewia nie pamiętam a pamięć mam cokolwiek dobrą.
  • Odpowiedz