Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki stresuje sie. Prawik lvl 28 here. Natomiast jutro wysoce prawdopodobne ze sie to zmieni.

W skrocie, Panna poznana na tinder. Bedziemy sie widzieć 2 raz, nie chce wnikać w szczegóły, ale wszystko wskazuje na to, ze jeśli tego nie zepsuje totalnie, to przestane być prawikiem, które bardzo mi uwiera od pewnego czasu.

Stresuje sie natomiast bardzo faktem, ze nie bede wiedział co robić, jak i kiedy co, zblaznie sie no i ze ona bardzo szybko sie pokapuje ze jednak cos jest nie tak (jest troche poniżej moich wymagań, jakkolwiek to brzmi ze ust prawika ( ͡° ͜ʖ ͡°) i troche roztoczylem aure w okol al'a chada i wydaje mi sie tez ze przez to może oczekiwać ode mnie zdecydowanie więcej niż bede w stanie pokazać, jest 3 lata mlodsza, po 2-3 dlugich zwiazkach).

Naprawdę zaczęła stresować mnie ta sytuacja i czuje sie jak w błędnym kole teraz, z jeden strony mysle sobie ze przeciez to ma być przyjmnosc, a czuje sie jakbym byl przed jakims egzaminem i najchetniej bym sie wycofal z tego, a z drugiej strony mysle sobie ze w koncu mam okazje na cos o czym marzyłem od tak dawna i przeciez nie moge sobie tago dopuścic, ale już teraz na sama mysl mam stres 8/10 wiec nie chce myślec co bedzie dzialo sie jutro...

Jakies zlote rady na ta okoliczność?

#seks #pytanie #tinder #podrywajzwykopem niby #wygryw a czuje sie jak #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cc7eacc1aeabaedad9b2de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze to powinieneś jej powiedzieć o tym, że jesteś prawiczkiem żeby nie było niezręcznej sytuacji, żebyś Ty się mniej stresował i ona jeżeli to nie będzie dla niej problem podeszła do tego z pewnym dystansem i zrozumieniem Twojej sytuacji. Jeżeli nic jej nie powiesz to od razu Ci mówię, że pewnie wyjdzie mocno średnio i to może być Wasz pierwszy i ostatni raz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tu żadna rada nie pomoże- jak coś robisz po raz pierwszy to się będziesz denerwować (a przekroczenie bariery fizyczności z nową osobą zawsze jest denerwujące, chyba że robisz to co tydzień). Normalnie bym zasugerował żebyś się tak nie spieszył, bo jak się aż tak denerwujesz to znaczy że idzie za szybko i nie czujesz się komfortowo. Ale jak Ci tak doskwiera bycie prawiczkiem (nie oceniam) to przynajmniej będziesz mieć
  • Odpowiedz
SpienionyUrolog: Znieczul małego lidokainą (Bravera Control w aptece), bo obciach będzię (tryśniesz przy próbie włożenia).
Poukładaj sobie w głowie, że pierwszy raz to naprawdę żadne fajerwerki, a fajnie się robi dopiero po nabraniu doświadczenia...
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz