Wpis z mikrobloga

Niestety, ale prawdopodobnie czeka nas kolejna fala #koronawirus
Poprzednie 2 lata pokazały, że mimo wytężonych starań naukowców i lekarzy, wirus i tak spowodował w samej Polsce setki tysięcy nadmiarowych zgonów.

A najgorsze jest w tym, że prawaki i inne szury znowu się nakręcają i zaczynają prowadzić antynaukową propagandę.
To tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że szury to ruskie onuce.
Nie udało się napuścić Polaków na Ukraińców, to teraz będą próbować zdestabilizować sytuację w Polsce i w Europie poprzez negowanie zagrożenia jakim jest Covid i przyczyniając się tym do paraliżu służby zdrowia. A jak wiadomo, paraliż taki może odciągnąć uwagę społeczeństw Europy od wydarzeń na Ukrainie, co byłoby bardzo na rękę Rosjanom.

Zresztą, nie mówię nic nowego.
Praktycznie w 100 % sprawdza się, że ktoś , kto pół roku temu krzyczał: 'śmiercionki' czy też 'szmata na mordzie' teraz krzyczy 'Wołyń'

#bekazprawakow #anatomiapopulizmu #neuropa
taguję również #ukraina bo to działania szurów antyszczepionkowych mają na celu odciągnięcie uwagi od sytuacji w tamtym kraju.
  • 57
@PrzeKomentator: byłem z tych, którzy twierdzili że trzeba wszystko i wszystkich zamknąć bo wirus zabije. Jestem zaszczepiony trzema dawkami. No i wiesz co? Jak przyjdzie kolejna fala to mam w to #!$%@?. Najwyżej umrę. Ludzie się szczepili. Były obostrzenia, lockdowny cuda na kiju. Efekt to zdewastowana gospodarka światowa i tyle zgonów ile nam się nie śniło. No ja bym tego scenariusza jednak wolał nie powtarzać. Będę uważał, ale nie dam się
@PrzeKomentator: Z szurami nie powinno się w ogóle prowadzić jakichkolwiek dyskusji, tylko ich zamykać w izolacji. Nie posiadają żadnej, nawet najmniejszej wiedzy medycznej, tylko biorą informacje na temat koronawirusa z grup na fejsbuczku i innych gówno stron szurskich. Oni po prostu chcą się czuć wyjątkowi w swoim nieudolnym i nic nie wartym życiu, myśląc, że odkryli wielki spisek oraz posiedli wiedze tajemną.
@Bomberpilot1940: Z więźniami w obozie nie powinno się prowadzić jakichkolwiek dyskusji, powinno się ich zamykać w izolacji. A Omicron to coś na co czekaliśmy ze względu na małą śmiertelność, o czym mówiono jak o naturalnej szczepionce. To właśnie mówili uczeni, którym na pewno nie można odmówić wiedzy.