Wpis z mikrobloga

@mariokario124: alez spadl u nich standard po wyprowadzce z domu ekipy xd Ciekawe jak innych chaty ale w tej Murcix nie chcialbym mieszkac. Poddasze to piekło, totalnie niepraktyczne, #!$%@?.. skosy i duchota w upaly nieporownywalna z mieszkaniami polozonymi nizej xd
  • Odpowiedz
@corryand: Taa, Ty i plusujący Twój wpis to pewnie w willach mieszkacie xD
Części pewnie by nie było stać, żeby pokój w takim mieszkaniu w Krakowie wynająć, co dopiero całe mieszkanie. Skąd jednak ma się wiedzieć mieszkając z rodzicami :D Po co ma przepalać kasę na ogromną chatę mieszkając samej? Żeby sprzątać pół dnia dzień w dzień czy wydawać kolejne pieniądze na osobę do sprzątania?
  • Odpowiedz
@bartes99: mieszkanie na strychu u janusza xd. Marny układ, słabo funkcjonalne i zimno urządzone. Ten jej poprzedni pokój miał więcej gracji niż całe to mieszkanie. Ale co widać jak friz tam ogarniał. Jak już przychodzi do samodzielnego podejmowaniw decyzji to wychodzi to gorzej xd Mieszkanie na poddaszu, którego przeciętniak by nie wynajął a co dopiero ktoś z hajsem
  • Odpowiedz
@philosophy: o czym Ty gadasz. Jak podchodzisz do rzeczy tak że na zasadzie drogie = dobre to gratuluję zarządzania finansami xd Mnie by było stać takie coś wynająć jak i lepiej - kupiłem kilka mieszkań i bym nie wziął czegoś takiego. I większość rozsądnie myślących ludzi także. Po prostu marne jest. Zresztą dziwie się że ona nadal wynajmuje zarabiając taki hajs xddd
  • Odpowiedz
@rtp_diov: No właśnie - ona to wynajęła, a nie kupiła. Skąd wiesz, że nie ma mieszkań/mieszkania, ale np. są najemcy, których nie chce wywalać? Lub na jej aktualne potrzeby ta nieruchomość/nieruchomości jej nie odpowiada/ją? Jeśli siedzisz w nieruchomościach to doskonale powinieneś sobie zdawać sprawę z tego, że ludzie mają różne potrzeby. Jak sprzedawałam mieszkania to jedni klienci potrafili narzekać, że jest osobna kuchnia, drudzy się cieszyli, że nie jest połączona z
  • Odpowiedz
@rtp_diov: Tak, bo zwykle masz te mieszkania tańsze, poniżej wysokości nie jest wpisywane do metrażu mieszkania, nieoficjalna cena za metr jest często atrakcyjna. Mieszkania na poddaszu to nie tylko stare kamienice, gdzie zimą pizga, a latem jest gorąco. Zwłaszcza jak jest klima, jak u Murty. Powodzenia w biznesach z tak otwartą głową na tym rynku :D
  • Odpowiedz
@philosophy: chłopie, na studiach w centrum miasta w lepszych mieszkaniach pokoje wynajmowalem xd Moze i to byl pokoj bo normalnego studenta nie bylo wtedy stac na mieszkanie ale wybieralem sobie pokoje w przyjemnych mieszkaniach i w Murcixowym przez te skosy nie zamieszkalbym naeet za darmo xd Gdyby nie skosy to byloby po prostu ok, przecietne.
  • Odpowiedz
@philosophy: aha bo są tansze i z tego powodu ich wady się nie liczą bo cena atrakcyjna więc strych jest zajebisty? Proszę Cie. To dopisz sobie jeszcze parter, PRL i dzikich lokatorów. Wtedy też jest taniej, może ludzie będą zachwalać. A klimatyzacja - oświecę Cie nie jest remedium na wszystko. Można po czasie nabawić się problemów z zatokami i gardłem. Nazywając rzecz po imieniu - lepsze chłodne mieszkanie niż poddasze z
  • Odpowiedz
@philosophy: noo zajebiscie mieszkac i caly czas klima walic. Powodzenia z chorbami ciagle przez klime i plucami jak tej klimy nikt nie bedzie czyscil. Jak dla mnie poddasze to cos co sie nadaje tylko na strych ale nie do zycia.
  • Odpowiedz
@corryand: nie wiem skąd pochodzisz, ale w Poznaniu klimatyczne mieszkanka na poddaszu w kamienicach są #!$%@? drogie i w moment znikają z rynku, jeśli się w ogóle jakieś pojawiają.
  • Odpowiedz
@yeyayeju: nie wiem kto chce mieszkac na poddaszu ale ja mialem okazje pare razy nocowac na poddaszu czy to w czyims domu czy nawet w hotelu dostalem pokoj na najwyzszym pietrze i na druga noc prosilem o zmiane bo nie bylem w stanie tam w lato wytrzymac duchota straszna, nie dalo sie tego wywietrzyc i ochlodzic i gdy tylko przeniesli mnie pietro nizej doslownie pokoj pod pokojem (okna w ta sama
  • Odpowiedz
@corryand: ja mieszkałam na poddaszu i było super XD jak jest duchota wystarczy klima, na górze nie masz żadnych sąsiadów i zwykle spoko widoki za oknem. Mają mega urok takie mieszkania, za to pomieszczenia w kształcie sześcianu mnie odstraszają, czuję się jak w chowie klatkowym. Dlatego rozumiem jej wybór, dziwię się tylko, że to wynajmuje a nie kupiła.
  • Odpowiedz
@yeyayeju: no nie powiesz, ze to normalne w zwyklych domach/ mieszkaniach czuc sie jak w chowie klatkowym xD To wlasnie skosy zmniejszaja bardzo powierzchnie i ja na strychu czuje sie wlasnie jak zamkniety w klatce czy jakiejs komorce gdzie sie przechowuje tylko miotly czy graty xd
  • Odpowiedz
@corryand: no są przytulne, mają urok i jakąś duszę w przeciwieństwie do sześcianów. Trza to czuć i się w tym zakochać, jak tego nie czujesz to i tak nie zrozumiesz xd w każdym razie spróbuj mi uwierzyć, że mieszkania na poddaszach naprawdę mogą wywoływać niewytłumaczalne głębokie pozytywne uczucia u niektórych ludzi, na które nic nie mogą poradzić, i nie wymienią ich na surowe modernistyczne apartamenty, bo te dla nich nie są
  • Odpowiedz