Wpis z mikrobloga

@Prekursor: ja tego jakoś nie kumam. Najgorsze przegryw jakich znałem, ludzie z bardzo ubogich patologii, że wsi, niewykształceni, tacy co nawet dzisiaj z internetu niewiele korzystają, łapią się byle jakich robót żeby mieć co jeść znajdują sobie jakieś kobiety, a Wy tu siedzicie w kółeczku wzajemnego #!$%@? i mówicie, że się nie da, bo macie pod górkę XD.
@Prekursor: tak, generalnie to tak. Myślę, że w haśle "mieszkaniec wsi, niedbający o higienę, wykształcenie najwyżej średnie, brak studiów, praca w januszeksie, mieszkanie u rodziców" mieści się 99% tagu. Bo sorry ale nie wmówisz mi, że jesteś chirurgiem plastycznym, aktorem, politykiem albo prezesem banku. Z psychiką przegrywa dosłownie nie da się nic osiągnąć, każdy zasłużony sukces wymaga pracy i wiary.
@Pierorzek: Mieszkam w średnim mieście, pracuję i studiuję w wojewódzkim, za pół roku bronię inżynierki, zarabiam może nie dużo, ale też nie mam najnizszej krajowej. Wygląd nie jest podobno jakiś tragiczny i wiem to od kogoś innego niż stereotypowych babć czy ciotek. Poza tym regularnie chodzę na siłownię, uczę się języków i rozwijam swoje pasje. Brałem udział w 1z10, więc chyba bardzo głupi też nie jestem. Różni ludzie wpadają w sidła