Wpis z mikrobloga

No i skończyłem God of War z 2018 roku i jestem szczerze zawiedziony. Ciężko mi pojąć, że tak świetne studio jak Santa Monica poszło w złą stronę. W god of war 3 można było zobaczyć twardego pewnego siebie herosa, który wymordowywał bogów Olimpu bez mrugnięcia okiem. Just like that. Natomiast w tej części nie wiadomo czemu twórcy zdecydowali się z Kratosa zrobić podstarzałego rozemocjonowanego tatusia, który opiekuje się rozwydrzonym bachorem. Czy naprawdę nawet do tak genialnej serii trzeba wprowadzać takie elementy. Oczywiście graficznie gra stoi na wysokim poziomie ale jednak to nie to samo co poprzednie części. Brak trochę tamtego klimatu. Zapewne tym, którym podobała się pierwsza część przypadnie też Ragnarok do gustu. Wątpie aby dodali coś nowego ot takie rozszerzenie historii. Zdziwiony jestem tym ogromnym hypem na kontynuację. Wiadomo exclusive to exclusive ale obawiam się, że do kontynuacji mogą dodać wątki LGBT bo to teraz takie modne. W Ragnarok ma dojść do spotkania Kratosa z Faye. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się, że Faye to tak naprawdę transpłciowy mężczyzna. Szczerze nie zdziwiłbym się. Sony usilnie stara się wprowadzać kontrowersje do swoich gier jak np LGBT w TLOU2 czy Aloy, która już coraz bardziej przypomina mężczyzne niż aktorkę Hannah Hoekstra, która użyczyła rysów twarzy. Gra na 30h miała kilka fajnych momentów ale to jednak nie to czego oczekiwałem. Teraz do ogrania mam Disco elysium i Red Dead Redemption 2. Mam nadzieję, że obie podołają zadaniu i będę się w nich dobrze bawił.
#ps5 #ps4
P.....i - No i skończyłem God of War z 2018 roku i jestem szczerze zawiedziony. Ciężk...

źródło: comment_1657370399BUQ44WxEiw8SB84cAbBWQ5.jpg

Pobierz
  • 43
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleroc: wiki pokazuje 19 typów, z czego część to prostu reskin. Niezbyt dużo, nie jakoś też mało. Problemem jest imo ze idziesz do lokacji i przez 2h tluczesz 2 typy przeciwnikow by na koniec #!$%@? ogra. Walka moze byc, kwestia gustu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kocurowy: Dokładnie to. Stwierdzenie, że w GoW 2018 była słaba fabuła albo że jej nie było (xD), to przyznanie się, że się tej fabuły po prostu nie zrozumiało tudzież nie dorosło do historii emocjonalnalnie, co sprawiło niektórym problemy ze zrozumieniem motywacji postaci. Zresztą, podobnie było w dużej mierze z TLOU2. I aby była jasność - nie każdemu musi się wszystko podobać, ale co innego powiedzieć, że komuś fabuła się nie podobała,