Wpis z mikrobloga

No i skończyłem God of War z 2018 roku i jestem szczerze zawiedziony. Ciężko mi pojąć, że tak świetne studio jak Santa Monica poszło w złą stronę. W god of war 3 można było zobaczyć twardego pewnego siebie herosa, który wymordowywał bogów Olimpu bez mrugnięcia okiem. Just like that. Natomiast w tej części nie wiadomo czemu twórcy zdecydowali się z Kratosa zrobić podstarzałego rozemocjonowanego tatusia, który opiekuje się rozwydrzonym bachorem. Czy naprawdę nawet do tak genialnej serii trzeba wprowadzać takie elementy. Oczywiście graficznie gra stoi na wysokim poziomie ale jednak to nie to samo co poprzednie części. Brak trochę tamtego klimatu. Zapewne tym, którym podobała się pierwsza część przypadnie też Ragnarok do gustu. Wątpie aby dodali coś nowego ot takie rozszerzenie historii. Zdziwiony jestem tym ogromnym hypem na kontynuację. Wiadomo exclusive to exclusive ale obawiam się, że do kontynuacji mogą dodać wątki LGBT bo to teraz takie modne. W Ragnarok ma dojść do spotkania Kratosa z Faye. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się, że Faye to tak naprawdę transpłciowy mężczyzna. Szczerze nie zdziwiłbym się. Sony usilnie stara się wprowadzać kontrowersje do swoich gier jak np LGBT w TLOU2 czy Aloy, która już coraz bardziej przypomina mężczyzne niż aktorkę Hannah Hoekstra, która użyczyła rysów twarzy. Gra na 30h miała kilka fajnych momentów ale to jednak nie to czego oczekiwałem. Teraz do ogrania mam Disco elysium i Red Dead Redemption 2. Mam nadzieję, że obie podołają zadaniu i będę się w nich dobrze bawił.
#ps5 #ps4
P.....i - No i skończyłem God of War z 2018 roku i jestem szczerze zawiedziony. Ciężk...

źródło: comment_1657370399BUQ44WxEiw8SB84cAbBWQ5.jpg

Pobierz
  • 43
obawiam się, że do kontynuacji mogą dodać wątki LGBT bo to teraz takie modne. W Ragnarok ma dojść do spotkania Kratosa z Faye. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się, że Faye to tak naprawdę transpłciowy mężczyzna. Szczerze nie zdziwiłbym się. Sony usilnie stara się wprowadzać kontrowersje do swoich gier jak np LGBT w TLOU2 czy Aloy
janushek - > obawiam się, że do kontynuacji mogą dodać wątki LGBT bo to teraz takie m...

źródło: comment_1657374637qkt6tm9mER7Y89fWSuOxrP.gif

Pobierz
@terwer358: Jestem tolerancyjny nie mam żadnego problemu z tobą ani twoim chłopakiem. Jeśli się kochacie to spoko. To jest wasz wybór. Leki jakich używacie aby było wam przyjemniej też jest waszą prywatną sprawą. Ja po prostu nie chcę aby taka wspaniała seria zamieniała się w tubę propagandową LGBT. Tyle i tylko tyle. Przedstawiłem jedynie swoje obawy dotyczące serii. Peace and Love ( )
@Pally: Ale nie było żadnych wątków LGBT do tej pory. Moim problemem jest to, że Kratos stał się #!$%@?ą i to widać słychać i czuć. Czas na wprowadzanie wątków LGBT minął wraz z god of war wstąpienie. Teraz jesteśmy na północy i nie ma takiej potrzeby aby coś takiego wprowadzać. To, że postać jest z mitologii greckiej nie znaczy, że odrazu trzeba wrzucać wątki homoseksualne do gry.