Wpis z mikrobloga

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty #zdrowie #nofapchallenge #nofap
Mam 23 lata, postanowiłem spróbować wyjść z przegrywu, póki mam jeszcze jakąś motywację i założyłem plan, którego przynajmniej 70% chcę spełnić w ciągu jednego roku.

Plusujących zawołam w poście za rok i zrelacjonuję każdy z spełnionych punktów. Z góry dziękuję za chociaż kilka plusów koliedzy, będę miał większą motywację, wiedząc że chociaż te parę osób będę mógł zawołać ()

Zadania, które wybrałem do zrealizowania:
- Zaliczona obrona pracy licencjackiej w lipcu tego roku
- Wyjazd chociaż raz za jakąkolwiek granicę, nawet na jeden dzień (nigdy nie byłem poza polską)
- Zgolenie norwooda 2/3 na łyso / lub konsultacja na przeszczep włosów (nie stać mnie na niego aktualnie)
- Napisanie do dziewczyny, która podoba mi się od dłuższego czasu, a nigdy na to nie miałem odwagi
- Wyjście gdzieś na sylwestra, żeby nie spędzać go piąty raz z rzędu samemu przed komputerem
- Przeznaczenie conajmniej 3 pełnych kołchoźniczych wypłat na inwestycję na giełdzie/krypto/waluty obce
- Conajmniej jeden nofap u pana @Isildur wytrzymany przez miesiąc (aktualnie mam problemy z kilkoma dniami)
- Siłownia 3x w tygodniu i do lipca 2023 co najmniej 5x5 martwy ciąg 130kg (aktualnie 82,5), ławka 75 kg (aktualnie 57), przysiad 120 kg (aktualnie 70)
- Ogarnięcie języka angielskiego na poziom B2/C1 (aktualnie kaleczę B1)
- Zapisanie się na jakieś sztuki walki (boks / kickboxing)
- Zwykłe spotkanie z jakąś osobą (płeć nieważna) poznaną przez internet (nie mam w realu żadnych znajomych)
- Przekimanie chociaż jednej nocki w hotelu w wojewódzkim (xD) (nigdy nie byłem w hotelu)
- Ogarnięcie w jakiś sposób stanów lękowych i fobii społecznej

Plusujących zawołam za rok i wszystko co udało się osiągnąć postaram się zrelacjonować 7 lipca 2023. Będzie ciężko z moim #!$%@?, ale do odważnych (przegrywów) świat należy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#przegryw
Lotmanek - #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty #zdrowie #nofapchallenge #...

źródło: comment_1657219821RRbtu0a1qfTBLKEBnTZFf7.jpg

Pobierz
  • 53
@Benq20: Mam tutaj dobrą pracę, także jestem przywiązany do tej wiochy, przynajmniej narazie [] Mieszkałem na studiach w dużym mieście i raczej to pozytywnie na nic nie wpłynęło
@Lotmanek: Nie zrobisz tego wszystkiego chłopie. Tylko się zawiedziesz. Takie próby zmienienia za wielu rzeczy na raz w życiu w 90% kończą się niepowodzeniem. Szczególnie jeśli masz problemy z jakimiś fobiami, psychologicznymi sprawami. Nie piszę tak ze złośliwości, tylko dlatego, że chciałbym, żeby ci się powiodło. Lepiej zapisz sobie 2-3 rzeczy, które traktujesz jako piorytet, plan minimum na ten rok. Resztę zostaw sobie na liście jako dalsze kroki.
- Przeznaczenie conajmniej 3 pełnych kołchoźniczych wypłat na inwestycję na giełdzie/krypto/waluty obce


@Lotmanek: co to ma do wychodzenia z przegrywu?

- Zwykłe spotkanie z jakąś osobą (płeć nieważna) poznaną przez internet (nie mam w realu żadnych znajomych)


@Lotmanek: z jakiego miasta jesteś? Wybierz 2 taski, które zrobisz w tym miesiącu i wołaj 1 sierpnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SRzeyamlon Ma to na celu zbudowanie większej poduszki finansowej i doświadczenia w czymś co mnie interesuje, a że mam 23 lata to nie mam zbytnio kapitału ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem z zapyziałej wiochy na podkarpaciu, a wołać będe tylko za rok, chce się rozliczyć z całości w 2023 roku, może lepszym sposobem jest spełnianie pojedyńczo celów jak wspomnieli wyżej koledzy, no ale zobaczymy (
@Lotmanek: Stary, nie wołaj mnie za rok i nie dziękuj, ale skoro już tu doscrollowałem to przyjmij wiedzę ode mnie, że ta lista jest głupia jak smutek i nieszczęście. To chwalebne, że chcesz zmieniać życie na lepsze ale źle się do tego zabierasz. Wybierz sobie jeden punkt z tej listy, ten np.:

- Zapisanie się na jakieś sztuki walki (boks / kickboxing)


I po prostu się zapisz na ten boks. Cel: