Wpis z mikrobloga

Wykop 3.0 ujrzał światło dzienne :) Jak Wam się podoba?
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze coś

Zmieńcie w wykopalisku by bez rozwijania dało się zmieniać wyszukiwanie (najpopularniejsze itd), miejsca jest w cholere, a byłoby łatwiej, szybciej i schludniej.
  • Odpowiedz
Wizualnie jak dla mnie jest bardzo dobrze, na pewno lepiej niż poprzednio... Tylko strona strasznie przymula kiedy się ją scrolluje. Opera ma bardzo płynne przewijanie stron i tutaj niestety bardzo to kuleje - nawet przy wyłączonym JS, więc to wina czegoś innego ale nie wiem czego.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie - ssie. Mało czytelne, bo wszystko jest zlane w jednolitą masę, nie wiadomo gdzie co jest.

W ogóle po co tak drastycznie zmieniać wygląd? Nie lepiej ten czas przeznaczyć na ulepszanie silnika? Ludzie nienawidzą zmieniać przyzwyczajeń.

Mam nadzieję, że pojawi się jakaś nakładka czy coś pozwalająca korzystać z wersji klasycznej.
  • Odpowiedz
Wykop poszedł w bardziej tekstowy design, to dobrze. Ale ja, będąc na 22" ekranie mam normalnie trudności w klikanie tych małych ikonek :/ Logo wykopu na górze jest za małe jakoś. Zawsze w nie klikam, żeby sobie 'zresetować' wykop do strony głównej ale teraz normalnie, centralnie nie trafiam.
  • Odpowiedz
I gdzie są te bardziej widoczne powiadomienia?? Mała plamka w porównaniu z napisem na belce, która w innym wypadku była pusta z lewej strony to było dużo lepsze rozwiązanie. I JA SIĘ PYTAM GDZIE ODZNAKI CO MAJO BYĆ!
  • Odpowiedz
Gdybym nie znał wykopu i dali mi do porównania poprzednią i obecną formę serwisu, bez zastanowienia odpowiedziałbym, że obecna to 2.0, a poprzednia 3.0.
  • Odpowiedz
Żeby dodać wykopalisko do ulubionych, trzeba wejść bezpośrednio na stronę z dyskusją i szczegółami. Nie da się tego zrobić bezpośrednio z poziomu strony głównej - duży minus.
  • Odpowiedz
Nie można edytować komentarza jeśli pod spodem pojawił się kolejny wpis, chociaż nie był on odpowiedzą na mój post - to normalne?
  • Odpowiedz
Czy tylko ja tego nie widzę, czy nie ma już opcji przy obserwowanych wątkach "oznacz wszystko jako przeczytane"?
  • Odpowiedz