Wpis z mikrobloga

Wkurzają mnie filmiki na głównej. Pozatym w regulaminie znalazłem 2 bezsensowne punkty: zakaz zakładania kont przez przedsiębiorców oraz nakaz umieszczania wyłącznie zdjęć, na których sam jestem.
gdzie znajdę teraz spis z wykopami i taka liczbą w nawiasie informującą ile nowych komentarzy doszło do wykopu w którym wcześniej brałem udział
Trochę się zdziwiłem z rana tym nowym wyglądem. Co by nie napisać i tak to nic nie zmieni, trzeba się przyzwyczaić. Przynajmniej widać że wykop idzie w jakimś kierunku a nie stoi w miejscu...
@wykop: jest o wiele lepiej niż w fazie testowej. :) ale zastrzeżenia też są: rozmiary okienek z filmami, ładowanie wpisów na mikro, brak przycisku obserwuj przy profilu dodającego znalezisko.
Również uważam, że denerwujące jest ładowanie wszystkich filmików na głównej. Miało być lekko, a jest wręcz przeciwnie. Wchodzisz na wykop.pl i czekasz, czekasz, czekasz aż wszystko się załaduje przy łączu 6mb/s. Ciekawe jak to wygląda przy wolniejszych prędkościach. Wypróbuje później z mobilnego. Poprawcie to. Dodajcie po wykopaliskiem przycisk odtwórz i po kliknięciu niech filmik się "rozwija" i odtwarza.
Wygląda fajnie i jest wygodny. Ale muli tak że rzygać się chce... Ja słyszałem że 3.0 miał być super szybki.
@Ozor: nie musi Ci się podobać :) i tak fajnie, że się udzielasz :) mam nadzieję, że się przyzwyczaisz. pamiętam mój szok przy przejściu na W2... jeszcze miałam inne konto i nagle bum. alleeeee ludzie narzekali. teraz jest spokojniej, o dziwo, choć może się rozkręcić.
@Ozor: mi również, wspominałam o tym komuś "z góry" żeby chociaż inny odcień tego niebieskiego dać, coś niechby bardziej w szarość jeszcze czy jaśniejsze. ale panel w prawym górnym rogu wygląda jak zrzynka z fb, te numerki czerwone i ikonki... ale jest kilka rzeczy, które mi się strasznie podobają, między innymi ten minimalizm.
@wykop: Minimalizm fajny, to lubie. Podoba mi sie opcja powiadomien. Nie wiem czy wczesniej byly, jak tak to nie zauwazylam ich. Jesli nie, to dobry pomysl. Tylko przydalaby sie mozliwosc zaznaczenia poszczegolnych powiadomien lub wszystkiego i odznaczenia jako przeczytane, zeby juz sie nie pokazywalo w powiadomieniach. Jesli taka opcja jest... to tez nie moge znalezc.

Bardzo nie podobaja mi sie natomiast filmy na stronie. Wolalam jak byly same linki, z miniaturkami.
Boże... optymizujcie to. Macie taki sam śmietnik z JS jak po wydaniu poprzedniej wersji wykopu. Załadowanie jakiejkolwiek podstrony zawiesza mi przeglądarkę (Chrome) na co najmniej 10 sekund... jakakolwiek inna akcja związana z JabaScriptem zawiesza przeglądarkę tez na chwilę. Nawet głupie powiększenie tego okienka w którym pisze trwa sekundę czy dwie.
Filmiki na głównej- brzydal. Nowy regulamin-[paranoik mode on] juz wiemy po co były te zmiany. Wizualnie katastrowa a'la FB..ale skoro tyle zmieniamy to się zgódźcie na nasze nowe zasady. Cóż..człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja..a momopolista jak zwykle pogrywa sobie jak chce (płotek typu klid nie liczę, bo to jeszcze nie ta skala)[paranoik mode off]
Nieczytelny, ikony na górze dociśnięte do krawędzi, że aż piszczą, generalnie nieprzyjemny w obsłudze... Ciągnie facebookiem. Profile użytkowników i część "aktywność" to w ogóle jakaś tragedia.
Mi się wywalił kilka razy i nie zawsze działa przekierowywanie do wykopu w ramce jeśli mamy wykop z filmem. Pojawia się ramka a treść nie.
@wykop: W drugim punkcie regulaminu jest literówka:

"Serwis wykop.pl jest platformą komunikacyjną przeznaczoną do wymiany informacji, opinii i spostrzeżeo dotyczących treści dostępnych w sieci Internet."