Wpis z mikrobloga

Wykop 3.0 ujrzał światło dzienne :) Jak Wam się podoba?
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

główny problem wykopu w tej chwili uważam, że jest taki, iż zbyt mocno są wypromowane znaleziska już wykopane. Natomiast dojście do nowych, w kategoriach, jest cholernie trudne i wymaga masy zachodu. To zabija ideę wykopu.
  • Odpowiedz
jest-super------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Odpowiedz
@ecikowaty: zgłaszałem to już administracji od początku nowego wykopu i ona to zwyczajnie olewa. Wystarczy usunąć ze strony [meta name="viewport" content="width=device-width; initial-scale=1.0; maximum-scale=1.0; user-scalable=no;" /] które ktoś bezmyślnie przekopiował z html5 boilerplate. Widocznie administracja przyjęła, że mało ludzi w Polsce stać na tableta, więc usunięcie jednej linijki jest dla niej drugorzędne.
  • Odpowiedz
Ogólnie ok, ale zawaliliscie jedną z podstawowych rzeczy usability. Podlinkowane logo w lewym gornym rogu powinno zawsze dawac powrot do strony glownej a nie sluzyc wykopaniu (w ramce). Uzytkownicy interneto sa do tego po prostu przyzwyczajeni. Teraz zeby wrócić z artykułu do strony głównej trzeba wejść najpierw w komentarze. Trochę upierdliwe zwłaszcza dla ludzi którzy nie korzystają z zakładek (tak, ponoc są tacy i ponoć jest to większość)
  • Odpowiedz
Gdy mam zaznaczoną opcję "pokazuj znaleziska polityczne" na stronie głównej znaleziska są ukryte - nie mogę zakopać, wejść na komentarze, zobaczyć kto dodał itd, tylko ratuje mnie to że mam firebuga, ale do cholery, bez przesady!

Gdy mam odznaczoną tę opcję, to nie wyświetlają mi się wcale. Bez sensu. Bardzo frustrujące. Czy to tak zostanie i mam się przerzucić na reddita i gw czy może jednak coś z tym zrobicie?
  • Odpowiedz