Wpis z mikrobloga

@wykop: We are the FaceBorg. Existence, as you know it, is over. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Resistance is futile.

Nieczytelny i wolno chodzi. I brzydal. Jak pisał @kubatre1 brak wyboldowania, jak pisała @siostranocy ikonki dociśnięte do krawędzi, że ojejku, jak pisał każdy kalka z fb. Tamten był miękki, zaokrąglony i przyjazny, ten przypomina Wał Atlantycki.

Póki co nie mogę się połapać co jest gdzie,
Nie dało się bardziej ściągnąć z facebooka? Nie dawno wszyscy się śmiali z nowej strony rmf maxxx, że to kopia BBC Radio 1, a teraz cisza.

Jestem za tym, by najlepsze pomysły ściągać od najlepszych, ale nie 80%, zwłaszcza w szacie graficznej.
Po otwarciu znaleziska zawierającego filmik np. Youtube widać tylko ramkę wykopu. Filmik i reszta strony pokazuje się dopiero po kliknięciu na link z komentarzami. Przeglądarka Firefox 6.0.2.
@wykop: A mi się podoba, lubię taki light design. Brakuje mi tylko w obserwowanych znaleziskach, wyraźniejszego zaznaczenia komentarzy, od ostatniej wizyty, może zamiast na szaro to np na pomarańczowo obok dymka?
Po zmianie adresu email w ustawieniach dostałem maila z prośbą o aktywację konta o0

Z ciekawości kliknąłem na link i wyrzuciło mi błąd 404. Spodziewałem się raczej końca wszechświata, ale 404 też daje radę.
Da się żyć, kwestia przyzwyczajenia. Ale proszę mi powiedzieć gdzie można wyłączyć wyświetlanie serwisu na całej szerokości ekranu? Brakuje tego prztyczka, który był w wersji poprzedniej, czy go nie widzę?