Wpis z mikrobloga

Wykop 3.0 ujrzał światło dzienne :) Jak Wam się podoba?
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W starej wersji zdecydowanie bardziej podobało mi się przechodzenie pomiędzy komentarzami, powiązanymi linkami i zakopali/wykopali

Avatar w profilu się rozciągnął i wygląda ... nieciekawie
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od funkcjonalności, mam wrażenie, że beta-testy średnio się udały - wyglądowo w wielu miejscach jest coś nie tak (tu rozjechane, tam wchodzi jedno na drugie itp).
  • Odpowiedz
A mi brakuje podświetlania innym kolorem komentarzy, które zebrały najwięcej plusów. Czasami nie mam ochoty czytać wszystkiego, a te zaplusowane często potrafią poprawić humor. Można je sortować wg zaplusowanych, zaminusowanych itd, ale czasami ludzie dyskutują i jeden ma plusy, a drugi ma minusy, więc jeśli wybiorę te zaplusowane, to będę musiał ręcznie otwierać te komentarze z minusami.
  • Odpowiedz
Niezła jest nowa lista "Na później", chociaż wolałbym, żeby dało się dodawać do obserwowanych albo ulubionych bezpośrednio, tak jak było wcześniej, teraz jest jedno kliknięcie więcej. Ale może jak zrobię sobie więcej własnych list nabierze to sensu, się zobaczy... No i jak już parę osób wcześniej pisało, przydałaby się opcja zmiany szerokości strony. Ogólnie nie jest źle, trzeba będzie się tylko przyzwyczaić
  • Odpowiedz
1 wrażenie negatywne - cały layout rozjechany, storna zupełnie nieczytelna. WTF? Na szczęście to wina firmowych proxów, które w końcu podłapały zmienione pliki i wyświetliły nową witrynę poprawnie.

Generalnie mi się podoba!

Prosty czytelny layout.

Się
  • Odpowiedz
Pisałem gdzie indziej, ale dopiszę i tu: dajcie możliwość szybkiej zmiany szerokości klasy wrapper i wszyscy użytkownicy panoramicznych monitorów wam serdecznie podziękują.
  • Odpowiedz
@MastaDJMax: szkoda, że odchodzisz, ale rozumiem. A co do mamy, to ma inne dzieci? Możesz do niej wpadać co jakiś czas przecież.

Jak dla mnie graficznie to mocno średnio, by nie powiedzieć źle. Brakuje mi trochę pomarańczowego koloru. No i plusy przy komentarzach wolałem w 2 kolorach.

Jestem zawiedziony. Jedyny plus to to, że szybciej wchodzi strona.
  • Odpowiedz
@wykop: ogólnie ok, chyba mniejszy przeskok niż między 1.0 a 2.0:) ale mam pytanie czy jest możliwość przywrócenia zakopu z poziomu ramki, tzn kiedy otwieram znalezisko w ramce, to na pasku z wykopu mam możliwość zakopu i nie muszę cofać się na stronę z komentarzami?
  • Odpowiedz
@s3v3n: jest zakop w ramce - spojrz na maly trojkat po prawej stronie przycisku wykopywania - jak klikniesz pojawi Ci sie dodatkowe menu
  • Odpowiedz