Wpis z mikrobloga

Wykop 3.0 ujrzał światło dzienne :) Jak Wam się podoba?
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzięki, rzeczywiście! ale kompletnie to nieintuicyjne, byłem przekonany, że ten trójkąt to częśc linka służącego do wykopywania.
  • Odpowiedz
Może pierdoła, ale jak jestem w wykopalisku i najeżdżam na trójkącik, żeby sobie posortować znaleziska to fajnie się menu rozwija, ale nie podświetlają się nazwy tzn "aktywne" "najnowsze" . Z podświetleniem byłoby łatwiej ;)
  • Odpowiedz
Jest po prostu nieczytelnie! BŁAGAM poprawcie design i wprowadźcie troszkę bardziej urozmaicone kolory. Wykop ma służyć SZYBKIEMU sprawdzeniu "co w internecie piszczy", a nie męczeniu oczów. Jeszcze trochę i w Wykopie 4.0 wszystko będzie czarno-białe. Nie rozumiem czemu znieśliście podświetlanie tekstu komentarzy (swoich i dodających znalezisko).
  • Odpowiedz
@wykop: Regulamin co najmniej ciekawy - zgadzając się na niego miałem pusty pkt.4 w paragrafie 4 :) Teraz to poprawiono, ale moja zgoda przez to straciła ważność. I konia z rzędem temu, kto wyjaśni znaczenie punktu 7 w tymże paragrafie, tj.: "Użytkownik może zamieszczać jedynie zdjęcia przedstawiające jego osobę w sposób umożliwiający jej rozpoznanie" :) Tzn. nie mogę umieścić nic innego?
  • Odpowiedz
[bug / change req.]

Główna -> Klikając na checkboxa przy "Kategorie" powoduje automatycznie rozwinięcie listy kategorii.

Dopiero kiedy ów lista jest rozwinięta ponowne kliknięcie spowoduje przełączenie wyświetlania.

Byłoby lepiej gdyby sam checkbox jedynie włączał/wyłączał kategorie, natomiast kliknięcia na label i dropdown powodowały pokazanie szczegółów.
  • Odpowiedz
Dopiero co zauważyłem - po ustawieniu płci w profilu pojawia się kolorowy paseczek pod awatarem - różowy lub niebieski, w zależności od tego co ustawimy. W końcu nie trzeba będzie się zastanawiać do kogo się pisze:). Szkoda tylko, że nie zostało to jakoś przekazane, bo pewnie wiele osób tego nie zauważyło a fajna rzecz.
  • Odpowiedz
Jeszcze raz o przycisku "Kategorie" - przynudzam, ale to ważny element.

Podwójne kliknięcie na labelkę powoduje pokaznie pełnej listy (rozwinięcie wszystkich kategorii).

Nie wiem czy to bug ... raczej taki przydanty ficzer :)

Niestety
  • Odpowiedz
Właściwie żadna mi różnica, to co mi przeszkadzało nadal przeszkadza, to co pisałem i tak nikt nie przeczytał, to co proponowałem i tak nikt nie zauważył itd. Regulamin, ranking itd nadal są na dole strony gdzie... nikt prawie nie patrzy. Rok mi zajęło zauważenie że tam jest coś wartościowego, zresztą sporej części użytkowników, a ranking i regulamin są na tyle ważne by były jednak gdzieś na górze, a miejsce na to jest....
  • Odpowiedz
Jak ja mam tu powybierać kategorie skoro jest ich chyba z milion? Bez jaj, że trzeba to wszystko klikać!

Dobra, nie ważne - znalazłem przycisk kategorie na górze strony.
  • Odpowiedz