Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TestoSynth: Zrobiło mi to dzień. Najlepsze, że oni chyba serio myślą, że obronią kraj plastikowymi kuleczkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@DeXteR25: myślę, ze tam bardziej chodzi o wzory zachowań. Bo po kiego się w koszary pchać jak mozna połączyć zabawę ze szkoleniem? Taki specyficzny cosplay po prostu =]

I myślę ze tylko wykopki potrafią zakładać, ze ktos moze uwazac pistolet na kulki za b--ń tak naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@nilphilus: jeżeli ktoś uważa się za żołnierza mimo iż nim nie jest i oszukuje dzieciaki oraz samego siebie to pozwala mi to twierdzić iż uważa, że plastikiem zatrzyma wroga.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: no jak dla mnie ten wątek zaczął robić wysuwając daleko idące wnioski =] ps: nie wiem jak na głowie przedszkole musialo by stanąć zeby zawodowy żołnierz dziecia opowiedział o tym jak to wygląda - a kolesie moze i w formie zabawy ale jednak wiedze posiadaja - bo na tym polega ta zabawa trochę
  • Odpowiedz
@mbasasello: @DeXteR25: oni chyba nie mają pojęcia co to znaczy i jak komicznie brzmi. Nie ma w całym wojsku polskim czegoś takiego jak "samodzielna kompania".
Generalnie należy tępić takich frajerów, p------ą c--j wie co i gdzie, podając się za żołnierzy.
  • Odpowiedz