Wpis z mikrobloga

Czy to czas na podbicie kalorii? Redukcja.

Start

170cm | 124kg (BF na oko z ~35%)


Teraz

170cm | 103kg (brzuch spadł z 123 do 105cm)


Jechałem od połowy marca na 1900-2000 kcal, potem refeed przez tydzień 3300-3500 kcal.
No i nie ukrywam, że w tym tygodniu już nie tak łatwo utrzymać te 2000. Przeważnie kończę 2300-2400, najmniej chyba 2150-2200. Głód może nie jakiś duży, ale dokuczliwy.

Co do aktywności, to:
4-5 treningów siłowych w tygodniu (raczej 4 niż 5, ale czasem mnie natchnie i robię PPL + PP zamiast PP x4)
Kroków w ciągu dnia 16-22k, średnio wychodzi tak koło 18,5-19k.
Praca biurowa, ale czasem się coś poruszam (zaniosę cięższe paczki na pocztę czy lecę z marketu z siatką 12kg jakieś 2 kilometry). Ogarnę w domu sprzątanko etc.

Trudno mi określić zero kaloryczne, ale chyba z 3300-3400 kcal będzie. Na tamtym refeedzie nawet mi specjalnie wagi do góry nie wybiło.
Dodać coś kcali czy niet?

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #redukcja #chudnijzwykopem #zdrowie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Djapko: nie wiem, czemu ludzie zawsze w takich wątkach tak bardzo się dziwią, że można dojść do takiej wagi. To nie jest jakiś horrendalnie trudny wyczyn. Wzrost nie ma tu dużego znaczenia, bardziej chodzi o kwestie nawyków żywieniowych albo jakichś problemów, wiem to po sobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kryskamatyska: delikatnie zapytam, ochujales?
Żadnych kcal nie podbijaj, trzymaj między 2k a 2,3k i trwaj. Potrafiłeś żreć to i potrafisz nie żreć. Wszystko jest w głowie.
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: Zrzuciłeś 20kg, to mega osiągnięcie! Gratuluję :)

Twój organizm jest już po prostu zmęczony, deficyt, duża aktywność typu 20k kroków i 5 treningów siłowych.

To co w takim momencie możesz a nawet powinieneś zrobić, to wejdź sobie na 6-8 tygodni zera kalorycznego. Jak tylko zmniejszysz deficyt to dalej to zmęczenie będzie narastać.

Masz jeszcze do przebycia długa drogę, pewnie z 30kg, nie zrobisz tego na raz
  • Odpowiedz