Wpis z mikrobloga

Imponujące urządzenie. Wiedźmin na ultra śmiga. Podróż samolotem czy pociągiem, ledwie człowiek siądzie a nie zauważy a już trzeba wysiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajne glosniki, wyswietlacz jak na LCD calkiem ok, choc do amoleda bym chetnie doplacil.
Szkoda że APU jest w 7nm zamiast 5nm. Bateria by trzymala dluzej, ale i tak jest spoko. Na samolot 2.5-3h akurat a w pociagach sa teraz gniazdka.
IMO to przyszlosc grania. Jak wejda APU w 3nm to kazdy kto nie potrzebuje 4k i 120 fps w najnowszych tytulach zadowoli sie czyms takim.
#steamdeck #gry
Pobierz
źródło: comment_16571092333AhAe7COqYYbBfEsLjhpex.jpg
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MZ23: to nie jest do końca dedykowane urządzenie tylko do grania tylko przenośny komputer x86 z wbudowanym padem i wyświetlaczem.
wyswietlacz jak na LCD calkiem ok


@GokuMK: Szkoda mimo wszystko że nie OLED. Mam Switcha z takim ekranem i w grach z większą ilością ciemnych scen wygląda to obłędnie.
Przyszłość grania to smartfony, a nie dedykowane urządzenia tylko i wyłącznie do gier. Takiego Wieśka jakiś flagowy iPhone myślę, że by dźwignął bezproblemowo o ile deweloperom by się chciało.


@MZ23: wlasnie, o ile by sie chcialo. Plusem urzadzen typu steam deck jest to ze ogarna wszystkie gry AAA bez dodatkowego wysilku devow.
No i na smartfonach msci sie likwidacja slotu na karty sd. Jedna duza gra i pamiec telefonu pelna ...
Przyszłością grania będzie strumieniowanie. Wystarczy telefon i lecisz.


@Dupazbita: ja dlugo bylem fanem strumieniowania, ale to ma tyle wad ...
No i wez np: w pociagu mniej stabilny i szybki net.
jakie fps na czymś takim wariacie?


@Kisiel94: w w3 sobie wlaczylem limit 30. Mi wystarcza a i mam cisze i troszke lepsza baterie. Bez limitu zreszta duzo wiecej fps nie ma, na pewno nie da sie stalej 60 miec.
@GokuMK: Odkąd mam Steam Decka gram co najmniej po kilka godzin dziennie. Do tej pory niby miałem PC do gier, ale jakoś nigdy nie chciało mi się go odpalać - głośny, grzeje pokój jak #!$%@?, no i klawiatura + mysz mi nie za bardzo podchodziły do większości gier w które gram. Teraz siadam sobie wygodnie na kanapie jak console peasant i gram w co chcę jak PC master race ( ͡
Pouzywalem chwile bo brat sobie kupił. Wyjeżdżając na urlop spytał czy chce to czy switcha i bez wahania stwierdziłem ze switch. Przereklamowany kloc dla gadżeciarzy.
Wyjeżdżając na urlop spytał czy chce to czy switcha i bez wahania stwierdziłem ze switch. Przereklamowany kloc dla gadżeciarzy.


@Aeciatko: zalezy kto w jakie gry lubi grac. No i druga rzecz, ceny gier. Za cene switcha i jednej gry mam decka i cala biblioteke steam a gry sa srednio po 4 dyszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)