Wpis z mikrobloga

Wiele kobiet ocenia sytuację Anastazji przez pryzmat wysoko rozwiniętej kultury i obowiązującego prawa własnego kraju. Nie dociera do nich, że są kultury o wiele bardziej prymitywne, dla których zbiorowo zgwałcić i zabić kobietę to nie przestępstwo tylko dobra zabawa zwykłą rzeczą. Gdyby im powiedziała, że nie mają prawa jej dotknąć to by ją wyśmiali i jeszcze dali w ryj żeby nauczyć, że nie ma prawa się odzywać.

To nie są polscy mężczyźni, którzy otwierają przed kobietami drzwi i przepuszczają je pierwsze. To są araby! Kobieta w kraju arabskim nie znaczy nic. Można ją bić, poniżać i robić z nią co mężczyzna chce. Jak nie jest dziewicą można ją polać benzyną i podpalić. Coś takiego jak gwałt nie istnieje. A ta pier@#$i coś o nie dotykaniu jej bez jej zgody.

#anastazjazgrecji #przemysleniazdupy
WielkiNos - Wiele kobiet ocenia sytuację Anastazji przez pryzmat wysoko rozwiniętej k...

źródło: temp_file.png3184677316905689835

Pobierz
  • 74
@WielkiNos: raz jak jednej młodej dziewczynie powiedziałem że ładnie w spudniczce wygląda to powiedziała mi "nie życzę sobie takich uwag" alzachowałem się źle bo wcześniej mnie obrażała że rzekomo za nią chodzę (a ja szedłem na tramwaj). Jeden plus że zgasilem ja jak pęta bo powiedziałem że nie życze sobie takich uwag że ja za tobą idę bo ja normalnie na tramwaj szedłem. Ta sytuacja to była paranoja. A ja jeszcze
@WielkiNos: No właśnie tak sobie rozmyślałem czy może nagłośnienie tej całej sytuacji, że stała się ona medialna da może p0lką coś do myślenia, zrozumieją jak różna jest kultura Europejska od tej z bliskiego wschodu, muzułmańskiej czy też z Afryki. Tamci faceci takie kity wciskają, są mili, dopóki wszystko idzie po ich myśli, a jak ich wkurzysz, to dopiero się odpalają i pokazują swoje prawdziwe obliczę. Już pomijam że w tych bardziej
  • 22
niby sie z toba zgadzam, ale boje sie, ze tylko nas podpuszczasz


@tekserew obiecuję, że nie. A poza tym ja poważnie też czasem piszę ( _)

Ty tak na serio? aż nie wierzę nie Polka nie atakuje beżowych xd


@Wodowy11 mój ojciec spędził 2 lata w Libii. Wychowywałam się w pogardzie dla kultury arabskiej i okraszone to było różnymi historiami, które powiedzmy nie najlepiej o nich świadczyły. Czytałam też
  • 33
No właśnie tak sobie rozmyślałem czy może nagłośnienie tej całej sytuacji, że stała się ona medialna da może p0lką coś do myślenia, zrozumieją jak różna jest kultura Europejska od tej z bliskiego wschodu, muzułmańskiej czy też z Afryki.


@lentilek jestem na różnych grupach na fb typu polki z muzułmanami, polki z egipcjanami i te kobiety to chyba lubią. Jeden ją oszuka i zostawi a ona szuka sobie następnego w tym samym kraju.
WielkiNos - >No właśnie tak sobie rozmyślałem czy może nagłośnienie tej całej sytuacj...

źródło: temp_file.png6327180146269449627

Pobierz
@WielkiNos: no właśnie to jest bardzo ciekawe bo jak poznałem parę Niemek i Francuzek to u nich jest odwrotnie i dla nich taki arab to podgatunek a my Polacy jesteśmy dobrze postrzegani. Nawet było tak że poznał m Niemkę w Poznaniu w biedronce to nawet trzymając wodę to mi ręke podała i pierwsza wystawiła. Usłyszałem że gada po niemiecku to i ja zagadałem. Dzielnica studencka erazmusy.