Wpis z mikrobloga

Imponujące urządzenie. Wiedźmin na ultra śmiga. Podróż samolotem czy pociągiem, ledwie człowiek siądzie a nie zauważy a już trzeba wysiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajne glosniki, wyswietlacz jak na LCD calkiem ok, choc do amoleda bym chetnie doplacil.
Szkoda że APU jest w 7nm zamiast 5nm. Bateria by trzymala dluzej, ale i tak jest spoko. Na samolot 2.5-3h akurat a w pociagach sa teraz gniazdka.
IMO to przyszlosc grania. Jak wejda APU w 3nm to kazdy kto nie potrzebuje 4k i 120 fps w najnowszych tytulach zadowoli sie czyms takim.
#steamdeck #gry
GokuMK - Imponujące urządzenie. Wiedźmin na ultra śmiga. Podróż samolotem czy pociągi...

źródło: comment_16571092333AhAe7COqYYbBfEsLjhpex.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Przyszłość grania to zapewnienie konsumentowni wyboru. Jedni lubią singleplayer, drudzy multiplayer. Jedni lubią handheldy, drudzi granie na wielkim TV. I tak dalej... Najgorzej jak jakiś geniusz z korporacji nagle coś wymyśla i zaczynają to narzucać. Np. "Nikt już nie chce grać w singla, liczy się tylko multi".
  • Odpowiedz
@GokuMK: A na tym wyświetlaczu widać jakieś detale w ogóle? Szczegóły otoczenia? Bo w Wiedźminie zajebiste były tego typu smaczki właśnie, a granie na takim małym ekranie całkowicie zabija ten obszar rozgrywki.
  • Odpowiedz
da sie na tym wygodnie pograc np lezac? Nie jest za ciezki?


@COVID-21: na siedząco jest zaskakująco komfortowy. Na leżąco, ew na boku. Na moje drobne łapy na lezaco niegrywalny.
  • Odpowiedz
A na tym wyświetlaczu widać jakieś detale w ogóle? Szczegóły otoczenia?


@ktomizajalnazwy: widać. Powiedziałbym że mniej widać niedoskonałości, które w w3 dzisiaj są widoczne na dużym ekranie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GokuMK: świetna maszyna, też się cieszę że ją mam. Jak coś to polecam jeszcze kupić ori and the blind forest, jest na promocji a idealnie pasuje do decka i świetnie czas spędzam
  • Odpowiedz
mam na mysli to ze zamiast wielkich pudel po kilka kg bedzie cos takiego. Przeciez tez podlaczysz do tv.


@GokuMK: nie będzie tak długo jak będą istnieli ludzie którzy nie potrzebują funkcji handhelda. Większy form factor zawsze zapewni większą wydajność i niższą cenę.

Jak dla mnie moje PS4 mogłoby równie dobrze ważyć dwukrotnie więcej i mieć z 10cm więcej w każdym wymiarze, bo i tak od 4 lat leży w tym
  • Odpowiedz
@GokuMK: Przyszłość grania to smartfony, a nie dedykowane urządzenia tylko i wyłącznie do gier. Takiego Wieśka jakiś flagowy iPhone myślę, że by dźwignął bezproblemowo o ile deweloperom by się chciało.
  • Odpowiedz