Wpis z mikrobloga

@picasssss1: przecież to normalne, że będzie mutować i to normalne, że po części jest groźny a po części chęć zarobku przez elity. Człowiek jest pasożytem na tym świecie i zawsze będzie wykorzystywał słabszych
  • Odpowiedz
@picasssss1: @pawel_a23: Dwa dni temu ktoś na mirko pisał, że po zajęciu Lisiczańska front się zatrzyma, więc covid w tv wjedzie na pełnej. Dostał same minusy, a dosłownie na drugi dzień po tym jak pojawiły się przypuszczenia, że Rosja zrobi pauzę operacyjną pojawiły się tysiące przypadków w tvn.
  • Odpowiedz
@zeglarz29: Zastanawiam się ciągle czy spadek poziomu dyskusji w internecie wynika ze spadku inteligencji społeczeństwa, czy z tego, że w szkole nie uczą już nawet czytania ze zrozumieniem. Jak myślisz?

Napisałem gdzieś, że covid nie istnieje, albo nie chorujesz, albo, że nie ma przypadków? XD to chyba z ciebie.
  • Odpowiedz
@Tytanowy: Pisałeś o tysiącach przypadków w tvnie, sugerując że media kreują przypadki których nie ma. Ja ci natomiast mówię że z moich osobistych obserwacji wynika, że w tym momencie jest wyjątkowo dużo przypadków, oczywiście mówię tu o moim środowisku ale podejrzewam że ogólnie sytuacja jest podobna. Jeśli moja odpowiedź nie dotyczyła tego co chciales przekazać w swojej wiadomości, to polecam jednak zastanowić się nad swoimi umiejętnościami przekazywania informacji, a nie nad
  • Odpowiedz
@NitrousOxide: w tym momencie w Polsce nie da sie zrobić testu innego niż aptecznego, chyba że jest sie hospitalizowanym z podejrzeniem covid albo chce sie wydac koło 500 złotych na test prywatnie.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Największy dowcip jest taki, że w przeciwieństwie do tego zdjęcia i tytułu, ten lekarz mówi o tym, że ogólnie jest w ciul zaraźliwy i dużo lżejszy w przebiegu...
  • Odpowiedz