Wpis z mikrobloga

Ja pamietam jak zapisalem się na jakiś kierunek mechanika i budowa maszyn mimo że lubiłem informatykę bo myslalem ze na informatyce będą sami wymiatacze i sobie nie poradzę ale coś mnie tchnelo że zmieniłem zdanie i zaryzykowalem i poszedłem na informatykę raz się żyje no i okazało się że 80-90% osób na informatyce nigdy nie napisalo programu chocby glupiego hello world xd i byłem jednym z nielicznych co potrafili programować, ale bym
  • Odpowiedz
@Manden: No mniej wiecej tak ludzie szli z mysla ze programowania to oni sie naucza i ze to przyszlosciowy zawod no i ogarniają komputer wiec maja dobre podstawy do tego, musiales miec jakos 100 w sumie punktow z matmy i fizyki, informatyka w ogole nie byla brana pod uwage u mnie a zdalem sobie dla rozrywki, a matma slabo mi poszla jakies 36% ale fizyka lepiej 80% i sie dostalem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EagleOfFreedom: ja np napisałem że w Panu Tadeuszu był pochód mając na myśli grzybobranie XDDDDDDDDDDD całe szczęście bez kardynała ale po 3 zdaniach widać że #!$%@? znam te lekture
@bachus: 20 kończę w tym roku, dzięki za miłe słowa :) przyznam że wybrałem spoconą szkołę w której trafiłem do spoconej klasy, może dlatego :)
@niko444: na informatyke to idą siuśki po liceum co się #!$%@? znają,
  • Odpowiedz
@PradziwyMirek: Ja bym nie szedł na żadne studia, jakbym miał już robotę. Po co nie wiadomo ile tryhardować, ale może lubisz. Ew. rekrutowałbym się, i zobaczył jak będzie w robocie te pierwsze 2-3 miesiące i jak ok, to zrezygnował ze studiowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ultimo-riskoo: jednak warto chyba mieć też papierek, szczególnie że coraz więcej ofert widzę gdzie szukają studentów albo po studiach nawet np. z rokiem doświadczenia. Trochę swiruje, że ta sytuacja przesunie się też w przyszłości z juniorów na midów jak znowu będzie przesycenie bo tyle było kiedyś chętnych i będzie takie echo jak po wyżu demograficznym
  • Odpowiedz
jednak warto chyba mieć też papierek, szczególnie że coraz więcej ofert widzę gdzie szukają studentów albo po studiach nawet np. z rokiem doświadczenia. Trochę swiruje, że ta sytuacja przesunie się też w przyszłości z juniorów na midów jak znowu będzie przesycenie bo tyle było kiedyś chętnych i będzie takie echo jak po wyżu demograficznym


@PradziwyMirek: mądre, masz rozsądne podejście. Nie patrz na to co jest tu i teraz - planuj
  • Odpowiedz