Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@sezkat: na informatyke na politechnice krakowskiej. Mam zamiar pracować podczas studiów także odpuszczam sobie agh :)
@dyskutek2: właśnie super mi się udało, dumny jestem
@TP89: to zostałem pokonany tym polskim XDDDD super robota
  • Odpowiedz
@PradziwyMirek: @szymon465: koledzy, idźcie na AGH, poznacie ludzi, którzy zajdą dalej i to Wam się w życiu przyda. Prace i tak dostaniecie a to, że zarobicie w czasie studiów mniej kasy lub więcej nie ma znaczenia. I tak większość wydacie na alko i wyjazdy więc po prostu kupicie piwo zamiast whisky i pojedziecie w tanie Alby Francuskie na narty a nie do Austrii. Za to potem będziecie znać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mwmichal: też myślałem właśnie pod tym kątem o tym i na pewno też masz troche racji
ale jako że chce pracować na frontendzie to mam ciśnienie żeby zdobyć to mityczne doświadczenie i potem po studiach mieć przewage expa; nie sądzę że podołam zarówno pracy jak i studiowaniu na 1 roku aghu, a tak to będę te 3 lata do przodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mwmichal: już dostałem robote, jutro podpisuje umowe xD jebnołem remake river raid do cv i to mi kupiło robote
nie wiem po prostu czy pociągnę agh i prace jednocześnie, wole nie ryzykować i nie marnować roku czasu bo mnie wyjebią
  • Odpowiedz
  • 1
@PradziwyMirek ech, ile Ty masz lat że tak dorośle myślisz co do wyboru studiów, pracy? Zazdroszczę, że kilka lat po maturze to zrozumiałem, zmieniłem studia i poszedłem do pracy :)
  • Odpowiedz
ech, ile Ty masz lat że tak dorośle myślisz co do wyboru studiów, pracy? Zazdroszczę, że kilka lat po maturze to zrozumiałem, zmieniłem studia i poszedłem do pracy :)


@bachus: na co zmieniles?
  • Odpowiedz