Wpis z mikrobloga

@Mecha_Wykalaczka: @LechiaPany: Jak pojechałem do kuzyna w UK przyrobić w okresie studiów na wakacje to jak poznałem ekipę na magazynie to autentycznie przez 2 dni myślałem, że oni sobie ze mnie jaja robią czy coś. W końcu zrozumiałem, że oni tacy po prostu są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Prawda sam w czasie wakacji na studiach pojechałem do Holandii sobie dorobić. Chlanie, awantury, patologia i braki w uzębieniu
  • Odpowiedz
@kaitek666: Mhm, już widzę jak cię biorą do zawodu na pierwszym roku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja pracowałam przez wakacje w Holandii a przez rok akademicki normalnie na miejscu, oni nawet tego nie sprawdzają.

Odradzam Holandię każdemu, szczególnie przez agencje. Pojechałem tam jako 18 latek do pracy bez wiekówki na pakowaniu owoców.


@LechiaPany: A ja odwrotnie, nie wspominam tego w ogóle źle, oczywiście poziom
  • Odpowiedz
@Silvervend: Tylko wymienieni wyżej jeździli na gownoroboty, a nie pracować w zawodzie. Potem oceniają przez pryzmat doświadczeń na gowno sortowni czy magazynu wszystkich emigrantów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
połowa pracowników to grzeczni studenci, którzy przyjechali sobie dorobić, wystarczy się z nimi trzymać, a resztę oglądać trochę jak małpy w zoo ( ͡º ͜ʖ͡º)


@pianinka: zgadzam się w 100% byłem dwa razy w NL i trafiałem zawsze na zajebistych ludzi o jakimś skrajnym patolstwie to słyszałem tylko opowieści moim zdaniem najgorsi są ludzie po 40-50 u takich najgorzej widać frustrację życiem
  • Odpowiedz
@Darknes17 ja jak zobaczyłem pierwszy świstek po pracy z magazynu, to już wiedziałem, że praca w Polsce to tylko z konieczności, bo zarobki zwyczajnie nie mają sensu. Dopiero potem wróciłem wyrobić sobie zawód i tak zostałem spawaczem z przypadku. xD
  • Odpowiedz
@k_EZ: nigdy nie czaiłem tego zjawiska wstydu za innych. To już problem Holendrów, jeśli słysząc polski czują wstręt, bo generalizują. Jasne, że większość naszych w Holandii to niezła patola, ale jeśli ludzie źle reagują na polski to problem nie jest z tobą, tylko z nimi, serio.
  • Odpowiedz
@kaitek666: patologia emigruje do niggerlandu bo tam jest ziółko, lolki, gibony #!$%@? czaisz ten mariuchuanen legalna 420 ziomek czaisz #!$%@? ten? Najczęściej to są patusy które przerasta zawiązanie sznurówki, a o kupieniu tematu w kraju bez przypału nie wspomnę


@Mecha_Wykalaczka tylko, że zioło można kupić w każdym kraju w europie i w większości tych krajów nic ci nie zrobią, no chyba, że będziesz miał kilo przy sobie. W Anglii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voycjeshyna: ja to wiem, ale taki już jestem że nawet słysząc rozmowę znajomych potrafię poczuć wstyd za któregoś z nich XD Ja sądzę że w Holandii jest sporo normalnych ludzi ale to te nagatywne opinie/sytuacje są częściej zapamiętywane i powtarzane. Mimo wszystko nie można Holandii odebrać tego że pewnie jest tu więcej polskiej patologii niż w Polsce XD
  • Odpowiedz