Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko246
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

316

Incydent na Ukrainie. Banderowska polityk postrzelona. Stan nieznany.

Incydent na Ukrainie. Banderowska polityk postrzelona. Stan nieznany.

Twierdziła m.in., że Polska okupuje 19,5 tys. kilometrów etnicznych terytoriów Ukrainy. Z kolei w 2014 roku na "Marszu Sławy UPA" cytowała Adolfa Hitlera. Zełeński obiecuje pełną odpowiedzialność, a SBU intensywnie szuka zamachowca

towarzysz_Jan_Winnicki
towarzysz_Jan_Winnicki
z
dorzeczy.pl
dodany: 19.07.2024, 19:48:13
  • #
    incydent
  • #
    bandera
  • #
    polityka
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Update: nie żyje
towarzysz_Jan_Winnicki
z dorzeczy.pl
  • 88
Słudzy narodu ukraińskiego https://x.com/i/status/1814533076971585988
konto usunięte
z x.com
  • 11

Komentarze (85)

najlepsze

Lufio
Lufio
Lufio
19.07.2024, 20:31:23 via Wykop
  • 245
w końcu jakieś dobre wieści z Ukrainy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DarrDarek
DarrDarek
20.07.2024, 00:44:40 via Wykop
  • 134
Ta baba miała łeb sprany bardziej niż przeciętny banderowiec. W jednym z filmików opublikowanym na wykopie bełkotała, że Polacy byli oprawcami w KL Auschwitz i mordowali tam patriotów banderowskich z Ukrainy w tym brata bandery

(choć jedyni Ukraińcy w Auschwitz w istocie to byli strażnicy i oni ponoć wyzwolili obóz


)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kaczypawlak
Kaczypawlak
20.07.2024, 11:21:55 via Wykop
  • 26
Polacy byli oprawcami w KL Auschwitz i mordowali tam patriotów banderowskich z Ukrainy w tym brata bandery


@DarrDarek: typowy false flag albo syndrom wyparcia
  • Odpowiedz
Masterpolska94
Masterpolska94
20.07.2024, 11:41:01 via Wykop
  • 24
@Kaczypawlak: Brzmi wprost jak narracja neuropków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
19.07.2024, 22:33:34 via Wykop
  • 82
Jednej banderówy mniej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

A.....y
konto usunięte 19.07.2024, 22:33:58 via Wykop
  • 72
A.....y

źródło: 1344430968_by_krystek9505_500

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

devu
devu
devu
20.07.2024, 07:55:36 via Wykop
  • 54
Banderowcy. Nie ma dla nich miejsca w cywilizowanym świecie. Swoją drogą jest gdzieś lista z imionami i nazwiskami ludzi źle wypowiadających się o Polsce o mających banderowskie przekonania?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kaczypawlak
Kaczypawlak
20.07.2024, 11:22:43 via Wykop
  • 18
Zebys sie nie poslizngnal na swojej narodowosci.


@shakc: niestety krajowi nacjonaliści nie mają takich wybitnych osiągnieć jak ukraińscy¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
devu
devu
devu
20.07.2024, 12:06:39 via Wykop
  • 25
@shakc: banderowcy to nie narodowość - to naziści, ludobójcy , wykolejeńcy, gangusy, dno intelektualne.
  • Odpowiedz
rewizjonista
rewizjonista
19.07.2024, 19:52:45 via Wypiek
  • 32
To ja zrobiłem ten incydent!
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

huopZeWsi
huopZeWsi
19.07.2024, 21:42:57 via Wykop
  • 23
@rewizjonista: sbu już wchodzi do Pana na piętro.
  • Odpowiedz
rewizjonista
rewizjonista
20.07.2024, 04:23:05 via Wypiek
  • 35
@huopZeWsi zasiłki wydają piętro wyżej. Przeszli nawet nie zwalniając ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
TupacSzakur
TupacSzakur
20.07.2024, 12:06:49 via Android
  • 31
Niech lepiej przytka mordę o okupacji, bo my możemy odbić piłeczkę że jakieś 70% ziem dzisiejszej Ukrainy to polskie terytorium okupowane przez nich

EDIT: a ok, już przytkała na amen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TupacSzakur - Niech lepiej przytka mordę o okupacji, bo my możemy odbić piłeczkę że j...

źródło: temp_file2985018854677500541

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kotlet_z_Chabowy
Kotlet_z_Chabowy
20.07.2024, 12:24:55 via Android
  • 2
@TupacSzakur czy, że ktoś ją killym?
  • Odpowiedz
TupacSzakur
TupacSzakur
20.07.2024, 12:43:04 via Android
  • 4
@Kotlet_z_Chabowy w powiązanych jest artykuł
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
20.07.2024, 06:48:43 via Wykop
  • 29
Oby działał tak skutecznie jak z wyjaśnieniami rakiet w Przewodowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lampanaftowa122
lampanaftowa122
20.07.2024, 10:55:17 via Wykop
  • 22
lampanaftowa122

źródło: 71BKD6MdMmL._AC_SX679_

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kam3l
Kam3l
20.07.2024, 00:28:20 via Wykop
  • 21
Incydent


@towarzysz_Jan_Winnicki Widzę ze tytuł niczym na deronecie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/OnetWiadomosci/status/1812253059780837606
Kam3l - >Incydent

@towarzyszJanWinnicki Widzę ze tytuł niczym na deronecie.( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: Onet Wiadomości on X Incydent na wiecu Donalda Trumpa. Zakrwawiony polityk ewakuowany ze sceny https __t.co_7pxap0cAUj _ X

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

towarzysz_Jan_Winnicki
towarzysz_Jan_Winnicki
Autor
20.07.2024, 09:09:28 via Wykop
  • 22
@Kam3l:

Starałem się dopełnić "najwyższych demokratycznych standardów" tworząc ten nagłówek.
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
20.07.2024, 14:44:23 via Wykop
  • 3
@towarzysz_Jan_Winnicki: Ale napisałeś "Na Ukrainie" zamiast "W"!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4009
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3939
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3051
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2888
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2737
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #bandera
  • #zamach
  • #rozkojarzenie
  • #mecz
  • #sikorski
  • #graparagrafowa
  • #islam
  • #ciekawehistorie
  • #komisja
  • #pdk
  • #adamowicz
  • #nieodpowiedzialnosc
  • #wtf
  • #wadowice
  • #smolensk

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking