Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@GlenGlen12: mieszkałem raz na hotelu pracowniczym w okresie letnim (Loonen). Widok typiar #!$%@? się za ścieżkę fety i wykolejeńców chodzących na czworaka zostanie w mojej pamięci na zawsze.
  • Odpowiedz
  • 92
@GlenGlen12 coś w tym jest. Podczas studiów wyjechałem do Anglii i mieszkałem właśnie z takimi patusami. Do tamtej pory myślałem, że takie zachowanie jakie oni prezentowali można było zobaczyć tylko na filmach albo w necie. To było dla mnie mocne zderzenie z rzeczywistością. Na szczęście dla mnie było wszyscy mili i chcieli żyć ze mną w zgodzie, bo jako jedyny z całej tej bandy debili potrafiłem dogadać się po angielsku z landlordem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@GlenGlen12: nigdy nie zrozumiem studentów dziennych którzy muszą się łapać jakiejkolwiek pracy w Holandii w te trzy miesiące w roku, zamiast pójść na zaoczne i normalnie pracować w zawodzie albo nawet nie w zawodzie ale żeby sobie robić doświadczenie czy staż pracy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@GlenGlen12: dzień dobry, skończyłem Psychologie i mam firmę w de. Jak ktoś nie potrafi się ogarnąć przy emigracji to powodzenia w starcie w życiu XD jak ktoś chce emigrować to chociaż żeby miał jakieś postawy języka danego kraju, a Holandię i Anglię omijać szerokim łukiem bo to patologia jak #!$%@? essa byqu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 258
@kaitek666: patologia emigruje do niggerlandu bo tam jest ziółko, lolki, gibony #!$%@? czaisz ten mariuchuanen legalna 420 ziomek czaisz #!$%@? ten? Najczęściej to są patusy które przerasta zawiązanie sznurówki, a o kupieniu tematu w kraju bez przypału nie wspomnę
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Odradzam Holandię każdemu, szczególnie przez agencje. Pojechałem tam jako 18 latek do pracy bez wiekówki na pakowaniu owoców. Przeżyłem dosłowny szok. Przyrzekłem sobie, że nigdy tam nie wrócę i nie będę z tymi zwierzętami pracował. Wiadomo nie każdy jest patusem bez mózgu ale znaczna większość tych ludzi to analfabeci i debile.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12 spędziłem w ten sposób 2 x wakacje w trakcie studiów. Raz jeden gość chociaż dla mnie miły to alkoholik przyniósł z ulicy żółwia xD Umył go w wannie i pokazywał wszystkim na domku agencyjnym i tak pożył z nami kilka dni. Próbował go nauczyć sztuczek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@k_EZ: miłej pracki kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętaj, że nie kazdy jest patusem, ale niestety większość buduje stereotypy przez które często cierpią normalni ludzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@GlenGlen12: dzięki XD Czasami to wstyd się na ulicy po polsku odezwać słysząc i widząc jak się inni Polacy zachowują
  • Odpowiedz
  • 66
@Karakatamakatula miałem pokój sąsiadujący z tym, wiecznie zastraszanym studentem, więc coś tam słyszałem przez ścianę np. jak Czesiek (największy patol w domu) zmuszał studecika do wspólnego picia wódy. Wpadał mu do pokoju z flaszka i elokwentnie namawiał go do degustacji, słowami "pij k***wa bo cię #!$%@?" () albo o 2 w nocy obudziło mnie "dawaj 50 funtów bo ci zęby wyku#@#wie. Chłopak próbował się stawiać,
  • Odpowiedz