Wpis z mikrobloga

W moim bloku znaleźli zwłoki sąsiada. Facet po 50. Całe życie mieszkał z matką. Nie miał żony i dzieci. Z tego co wiem nigdzie nie pracował i miał rentę. Dopóki żyła jego matka, dopóty wszystko było w porządku. Po śmierci matki gościu się całkowicie załamał i rozpił. Żył jak menel. Bez rodziny i bez znajomych. Widziałem jak kupował alkohol w żabce. W mieszkaniu miał ogromne ilości śmieci. Ktoś wszedł do jego mieszkania, bo nie widziano go od kilku dni. Gościu leżał martwy na wersalce, przykryty kocem. Umierał sam, w pustym mieszkaniu. Z powodu niepełnosprawności i biedy nie mam szans na żonę. Boję się, że po śmierci moich rodziców #!$%@? mi z samotności i będę żył jak lump. Boję się, że skończę tak jak sąsiad.
#przegryw #smierc #samotnosc
dziobnij2 - W moim bloku znaleźli zwłoki sąsiada. Facet po 50. Całe życie mieszkał z ...

źródło: comment_1656883483mQcXRclu5lMCBVkQ0GpNfn.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Czym się bedzie rózniło umieranie samotnego lumpa od samotnego zarobasa? Jednemu i drugiemu przed smiercią nie bedzie mial kto szklanki z wodą podać. Ten bogaty będzie miał gorzej bo jego majątek zabierze państwo. A ogólnie to tez zadna roznica...
  • Odpowiedz
Boję się, że po śmierci moich rodziców #!$%@? mi z samotności i będę żył jak lump. Boję się, że skończę tak jak sąsiad.


@dziobnij2: A po co się bać? Po prostu się z tym pogódź, nie ma w tym nic strasznego.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Z reguły sytuacje że jesteś pod ścianą w życiu przytrafiają się rzadko. Nie ma gwarancji że się poddasz tylko widząc i czując na prawdę że musisz ogarniać weźmiesz się w garaść bo wiesz że musisz.

Prawda jest taka że jak coś ogarniasz życie to wtedy nie potrzebujesz związku, na zasadzie że masz tyle zajęć planów itd że nie myślisz o tym że nie masz panny, skupiasz się na innych
  • Odpowiedz
@dziobnij2: w kamienicy w której mieszkałem żyłą taka kobieta, samotnie chyba nawet jej w życiu nie widziałem tylko przemykała. Gdzieś pod koniec szkoły dowiedziałem się że umarła a z jej mieszkania wyciągano całą masę śmieci bo ich nie wyrzucała. Nie boję się tego że nie będzie mi się chciało wyrzucać śmieci ani że do końca życia mogę pozostać bez nikogo, samego końca nie ma się co bać bo zdarza się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziobnij2: to jest niestety częsty los starych kawalerów. Znam dwa przypadki ucieczki w alkohol, na szczęście bez śmierci. Jak nie masz rodzeństwa z którym żyłeś w miarę dobrych relacjach lub chociaż znajomego to trzeba mieć na prawdę w sobie sporo zaparcia, żeby źle nie skończyć
  • Odpowiedz
@hihi_jery: ale jak on ma coś zmienić? Jeśli do tej pory nie ma loszki, ani nikogo znajomego, to raczej już ich nie znajdzie, no chyba, że weźmie się za siebie i pogodzi się z obniżeniem standardów przyszłej dziewczyny, na pewno wizualnych, to wtedy aż tak źle nie skończy, chociaż w dzisiejszym czasie go nic nigdy nie wiadomo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz