Wpis z mikrobloga

W moim bloku znaleźli zwłoki sąsiada. Facet po 50. Całe życie mieszkał z matką. Nie miał żony i dzieci. Z tego co wiem nigdzie nie pracował i miał rentę. Dopóki żyła jego matka, dopóty wszystko było w porządku. Po śmierci matki gościu się całkowicie załamał i rozpił. Żył jak menel. Bez rodziny i bez znajomych. Widziałem jak kupował alkohol w żabce. W mieszkaniu miał ogromne ilości śmieci. Ktoś wszedł do jego mieszkania, bo nie widziano go od kilku dni. Gościu leżał martwy na wersalce, przykryty kocem. Umierał sam, w pustym mieszkaniu. Z powodu niepełnosprawności i biedy nie mam szans na żonę. Boję się, że po śmierci moich rodziców #!$%@? mi z samotności i będę żył jak lump. Boję się, że skończę tak jak sąsiad.
#przegryw #smierc #samotnosc
dziobnij2 - W moim bloku znaleźli zwłoki sąsiada. Facet po 50. Całe życie mieszkał z ...

źródło: comment_1656883483mQcXRclu5lMCBVkQ0GpNfn.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Anoni, mój wujek spalił się pod kocem elektrycznym xD
Właśnie dzwoniła ciotka i zapraszała nas na pogrzeb. Ogólnie to cała sytuacja rozpoczęła się 2 tygodnie temu kiedy #!$%@? wujo #!$%@?ł gołą ręką szybę w oknie jak go żona nie chciała wpuścić do domu. Później go już wpuszczała bo się bała o inne okna, ale jego ciąg alkoholowy dalej trwał. Wczoraj przyszedł naprany jak bolszewik ale nastały chłodne noce a w oknie dziura mocno więc wpadł na pomysł wspaniały - wyciągnął z pawlacza stary, komunistyczny koc elektryczny składający się z kabla, wtyczki i 2 metrów zwiniętego drutu w poszwie xD Koc nie był używany od czasów Habemus Papam '78 ale wujek zawsze mi tłumaczył

za komuny to się nawet spleśniałe #!$%@?ło jak nie było nic innego
więc okrył się tym rozizolowanym gównem aż po szyję i poszedł spać. Nagle o 3 w nocy słychać
  • Odpowiedz
@hihi_jery: no coś tam zawsze mozna zmienić, tylko teraz chodzi o opłacalność tego projektu, ile musi w to włożyć wkładu i energii, żeby mieć jakieś tam rezultaty. Wydaje mi się, że to i tak się nie opłaca, chcoiaz to zależy od człowieka. Mogę tu przytoczyć taki przykład. Nie stać cię na benzynę, ale chcesz jeździć samochodem. Jest na to sposób, możesz sobie zamontować napęd na gaz drzewny i nie kupować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziobnij2: To może ten czas by coś zmienić w swoim życiu?
Przekuj tą wiedzę w dzialanie. Teraz to dobry czas na znalezienie sobie pracy.
  • Odpowiedz