Wpis z mikrobloga

@DzielnyToster: to dobrze pokazuje, ze wiekszosc na wykopie nie rozni sie od tych babci bez mozgu co glosuja na pis xD smieja sie, a sami sa na tym samym poziomie plusujac takie gowno wpisy.
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

nic takiego nie pisałem, naucz się czytać


Poprosiłem o wymienienie tego co niby uratowało nas przed recesją. Napisałeś o "skupieniu się na inwestycjach" co jest bzdurą. Nie było żadnego wyjątkowego wzrostu inwestycji publicznych: jego dynamika spadła proporcjonalnie do spadku tempa wzrostu
  • Odpowiedz
który sucha noga przeprowadził nas przez światowy kryzys


@Deska_o0: mógłbyś napisać co takiego Tusk zrobił, żeby nas przez ten kryzys przeprowadzić?
  • Odpowiedz
Napisałeś o "skupieniu się na inwestycjach" co jest bzdurą. Nie było żadnego wyjątkowego wzrostu inwestycji publicznych: jego dynamika spadła proporcjonalnie do spadku tempa wzrostu PKB.


@stdmat: masz rację twoja próba przypisania mi własnych urojeń to bzdura, ja pisałem o tym co miało miejsce:

skupienie się na inwestycjach w kraju, spadek inwestycji prywatnych zastąpił inwestycjami państwowymi

jesteś w stanie odpisać na to co pisałem ja a nie na to co uroiło ci się w tej niezbyt
  • Odpowiedz
nie widzę sensu w pisaniu czegoś ponownie tylko dlatego że tobie nie chce się sprawdzić na co odpisujesz


@Deska_o0: dziwnym trafem za każdym razem kiedy zadaję to pytanie, konkretna odpowiedź nigdy nie pada. Więc Twoja odpowiedź mnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
@sowiq: dziwnym trafem odpowiedź już padła więc poświęć 1/3 czasu którą potrzebowałeś na odpisanie i sobie poszukaj zamiast wylewać swoje żale które nijak mają się do rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

jesteś w stanie odpisać na to co pisałem ja a nie na to co uroiło ci się w tej niezbyt lotnej główce?


To przedstaw jakiekolwiek dane dowodzące tego, że to co napisałeś miało miejsce. Ja przedstawiłem podstawowe dane o dynamice inwestycji publicznych gdzie nic takiego nie
  • Odpowiedz
To przedstaw jakiekolwiek dane dowodzące tego, że to co napisałeś miało miejsce. Ja przedstawiłem podstawowe dane o dynamice inwestycji publicznych


@stdmat: który potwierdza moje słowa xd

Sam przyznałeś, że nie ma znaczenia dla PKB na co idzie socjał. Udowodniłem, że wydatki socjalne wcale nie były niższe


@stdmat: znowu walisz w chochoła którego chciałbyś żebym napisał pomijając to co pisze, moja próba dyskusji z toba dobiega końca, nie chce
  • Odpowiedz
orównywanie JE Tuska który sucha noga przeprowadził nas przez światowy kryzys do partacza karakana który wywołał kryzys w kraju i roztrwonił pieniądze z okresu hossy na kupowanie głosów patusow zamiast przygotowywać się na ciezkie czasy inwestycjami jak było to za PO jasno wskazuje twoja przynależność i powód takiego kłamstwa, twój guru zaprowadzi cię na ulicę i zmusi do żebrania o jedzenie


@Deska_o0: czytaj i się ucz @pryherxia
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

który potwierdza moje słowa xd


Nie potwierdza. Ten wykres dobitnie pokazuje, że nie było żadnego wystrzału w inwestycjach publicznych, który mógłby zastąpić inwestycje
  • Odpowiedz
nie było żadnego wystrzału


@stdmat: wiem, ponieważ nie pisałem nic takiego, to znowu twoje urojenia które bierzesz za moje słowa

Wskaż ten "socjal celem kupowania głosow patusów", który zlikwidował
  • Odpowiedz