Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: porównywanie JE Tuska który sucha noga przeprowadził nas przez światowy kryzys do partacza karakana który wywołał kryzys w kraju i roztrwonił pieniądze z okresu hossy na kupowanie głosów patusow zamiast przygotowywać się na ciezkie czasy inwestycjami jak było to za PO jasno wskazuje twoja przynależność i powód takiego kłamstwa, twój guru zaprowadzi cię na ulicę i zmusi do żebrania o jedzenie
@Deska_o0: @Deska_o0: serio jesteście totalnymi przygłupimi. Po dupie dostały instytucje międzynarodowe. My takich praktycznie nie posiadamy. Jestesmy małym gownokraikiem i dlatego nas nie dosięgnął tamten kryzys, s nie dlatego, ze Tusk w porównaniu do polityków ze stanów zjednocznych i Europy zachodniej uchronił swoj kraj przed kryzysem. Ja #!$%@? wyłącznie TVN chociaz na 5 minut serio XD i porównywanie tamtego kryzysu do tego z lockdownami itd XD
@DzielnyToster: Nawet mi
Jestesmy małym gownokraikiem i dlatego nas nie dosięgnął tamten kryzys, s nie dlatego, ze Tusk w porównaniu do polityków ze stanów zjednocznych i Europy zachodniej uchronił swoj kraj przed kryzysem.


@LewCyzud: wiadomo takie Węgry Czechy Rumunia Litwa Łotwa i Estonia to potężne narody w porównaniu do gówno kraju jakim jest Polska, dlatego oni dostali po dupie a my tylko dzikim fartem nie, jeszcze jakieś kłamstwa do wypunktowania?
@LewCyzud: porównywanie JE Tuska który sucha noga przeprowadził nas przez światowy kryzys do partacza karakana który wywołał kryzys w kraju i roztrwonił pieniądze z okresu hossy na kupowanie głosów patusow zamiast przygotowywać się na ciezkie czasy inwestycjami jak było to za PO jasno wskazuje twoja przynależność i powód takiego kłamstwa, twój guru zaprowadzi cię na ulicę i zmusi do żebrania o jedzenie


@Deska_o0: A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to,
@Deska_o0: No dobra przyznaje racje. Tusk to polityk wszechświatowej sławy. Wyzej od prezydenta USA Niemiec czy Francji i dlatego Polskę uchronił przed kryzysem.

@LewCyzud: przyłapałem cię na kłamstwie więc odnieś się do tego a nie próbujesz żałosnych fikołków, jak z tymi mocarstwami pokroju Litwy i Łotwy?

dlatego większość z was bedzie #!$%@? do konca życia za 4K netto


@LewCyzud: ile płacą teraz partyjnym popychadłom? Przebiles już najniższą krajową czy śliniąc się czekasz na jej podwyżkę? Mi niestety niecałe 900chf nie starczyłoby na przeżycie nie mówiąc już o jakimkolwiek oszczędzaniu