Wpis z mikrobloga

porównywanie JE Tuska który sucha noga przeprowadził nas przez światowy kryzys


@Deska_o0: jaki był wtedy światowy kryzys? Była trwająca 2 lata epidemia i na końcu wojna tuż obok nas? Wiem jak się sprawy mają i jak nas PIS ciągnie w dół, ale mega wnerwia mnie wybielanie Tuska i rządów PO
  • Odpowiedz
@pure_function: typowy wyborca PiSu/konfederosji i wasz język
@eMWu12: coś z tego co piszę się nie zgadza? Zgadza się wszystko ¯\(ツ)_/¯

jaki był wtedy światowy kryzys?


@pablosz5: nie opowiadali ci o światowym kryzysie z 2008?

Była trwająca 2 lata epidemia


@pablosz5: #!$%@? Tusk zrujnował gospodarkę w trakcie covida wprowadzając idiotyczny lockdown i drukując pieniądze na potęgę, szkoda że wspaniały PiS nie może o takich rzeczach sam decydować mając
  • Odpowiedz
@Deska_o0: zgadza się wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Babcia Kasia i Kijowski potwierdzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak. Wojna wtedy i wojna teraz to są identyczne wojny. Wtedy też wprowadzano masowe blokady Rosji, co przełożyło się na roz...anie światowych giełd, roz...anych po covidzie.
Ten jak piszesz "je... Tusk" i jego zgraja miały pretensje do pisu że za mało trzyma ludzi pod butem i
  • Odpowiedz
Tak. Wojna wtedy i wojna teraz to są identyczne wojny


@eMWu12: kolejny który odnosi się do własnych urojeń jak do czegoś co ja pisałem, gdzie napisałem coś takiego? Wskaż albo przeproś, inaczej kończę ta próbę dyskusji

postulowali rozwiązania niszczące gospodarkę znacznie bardziej


@eMWu12: Terlecki, to ty? Niedawno bredziles że za peło inflacja byłaby 60%, trzymaj się faktów, wiem że wszechmocny Tusk w małych główkach pisowców za wszystko odpowiada ale na
  • Odpowiedz
@Deska_o0: przepraszam, ale masz jakiś problem. Żyjesz w sferze urojeń. Bzurasz sobie coś i każesz ludziom do tego odnosić. Wspomnaiłeś o kryzysie z 2008 roku, to mówię, ze to było gówno nie kryzys i powoływanie się na niego w dyskusji dziś jest bez sensu, bo to było to nic a nie kryzys a na pewno nie rzutowało na Polskę jak to co się działo w ostatnich latach.

Nie zachowuj się jak
  • Odpowiedz
Bzurasz sobie coś i każesz ludziom do tego odnosić


@eMWu12: każe pisowskim śmieciom odnosić się do tego co piszę a nie do tego co im wmówił tvpis tak jak tobie, a dodatkowo udajesz ze to moje słowa, więc ponawiam:

kolejny który odnosi się do własnych urojeń jak do czegoś co ja pisałem, gdzie napisałem coś takiego? Wskaż albo przeproś, inaczej kończę ta próbę dyskusji

ps. nie głosowałem w pierwszej turze na
  • Odpowiedz
zrównujesz wojnę wtedy i wojnę teraz


@eMWu12: tylko w zakutym pisowskim łbie, nadal czekam na wskazanie gdzie zrównuje obydwie wojny, bo na przeprosiny od kogoś bez godności nie liczę

Aha i naucz czytać ze zrozumieniem.


@eMWu12: posłuchaj swojej rady z tym że po polsku to będzie:
Naucz się czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

wiem, ponieważ nie pisałem nic takiego, to znowu twoje urojenia które bierzesz za moje słowa


To na czym polega ta zasługa Tuska? Polityka inwestycyjna jego rządu w niczym się nie wyróżniała ani na tle poprzedników ani na tle innych państw (vide Czechy na wykresie).

nie wskaże ci czegoś czego nigdzie nie napisałem, skończ wreszcie odnosić się do swoich urojeń jak do faktów, przykro się na to patrzy


Prosiłem o wskazanie
  • Odpowiedz
@stdmat: napisałem ci już kilka razy, ty jesteś po prostu zbyt tępy żeby to zrozumieć więc bierzesz fragment mojej wypowiedzi i chcesz żeby ci wytłumaczyć jak (ten element składowy) sam jeden uchronił nas od kryzysu, wróć do podstawówki o ile już ją ukończyłeś i skup się na czytaniu że zrozumieniem, ja się poddaje, to nie ma sensu ponieważ faktów nie rozpoznasz nawet jak trafia cię w ryj, z kolei całe upadlanie
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

napisałem ci już kilka razy, ty jesteś po prostu zbyt tępy żeby to zrozumieć więc bierzesz fragment mojej wypowiedzi i chcesz żeby ci wytłumaczyć jak (ten element składowy) sam jeden uchronił nas od kryzysu


Nie, masz po prostu swoje słowa zwyczajnie udowodnić. Pokaż mi dane odnośnie dekompozycji wzrostu PKB w 2009 gdzie widać, że spadek inwestycji prywatnych został zastąpiony wzrostem inwestycji publicznych. Powtarzasz po prostu propagandowe hasełka i jesteś z
  • Odpowiedz