Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Ale ja ci na nic nie musze odpowiadać typie. Masz Google to sobie sam poszukaj informacji odnośnie kryzysu i dlaczego my byliśmy na zielono. Uważasz, ze to dzieło profesora Tuska, wiec wiem ze żadnymi informacjami i tak cię nie przekonam
  • Odpowiedz
Tusk wspaniały. Zarobki 1200zl i paliwo, cukier, chleb po 6ziko xD chłop co lizał dupę Niemcom i przez 8lat polskie PKB przybliżył do niemieckiego ł o 0.4% kiedy PIS w 4 lata o 4%.
  • Odpowiedz
żadnymi informacjami i tak cię nie przekonam


@LewCyzud: przekonasz, chyba że będą one prosto z TVPiS jak do tej pory, czyli:

Jestesmy małym gownokraikiem i dlatego nas nie dosięgnął tamten kryzys, s nie dlatego, ze Tusk w porównaniu do polityków ze stanów zjednocznych i Europy zachodniej uchronił swoj kraj przed kryzysem.

Przykre że nawet partyjna szczekaczka uważa Polskę za gówno kraju w porównaniu do Macedonii Mołdawii i Serbii
  • Odpowiedz
@StatekKosmicznyZiemniaki: Nami czy tez mną? Gdzie ja napisałem, ze jestem za pisem? Moze w tym cytowanym przez Ciebie fragmencie mojej wypowiedzi „Jak gardzę pisem’. Tak was te TVNy i inne tvpisy spolaryzowały ze negatywny komentarz w któraś ze stron stawia juz wypowiadającego po drugiej stronie barykady XD tym wlasnie jest plebs, o ktorym pisałem wyzej
  • Odpowiedz
porównywanie JE Tuska który sucha noga przeprowadził nas przez światowy kryzys


@Deska_o0: Powiedz mi co takiego konkretnie Tusk zrobił, że uniknęliśmy recesji. Wymień konkretne działania, które się do tego przyczyniły.
  • Odpowiedz
@stdmat: mogą być trzy:
skupienie się na inwestycjach w kraju, spadek inwestycji prywatnych zastąpił inwestycjami państwowymi
brak rozpieprzania kasy na socjal
rozsądna polityka walutowa
miała na to również wpływ stabilna polityka zagraniczna oraz podatkowa, co dziwne byliśmy jedynym krajem z top 10 które najmniej dotknął kryzys z własną walutą, miejsca 2-10 to strefa euro, a najbardziej oberwały właśnie kraje nie posiadające euro a własną walutę
  • Odpowiedz
Mowie o plebsie liberalno-lewicowym. Oni sa jeszcze gorsi, bo sa świecie przekonani o wyższości nad wyborcami PISu


@LewCyzud: No kur*wa, to jest chyba oczywiste że jesteśmy lepsi od pisowskich ćwoków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@DzielnyToster:jak to jest, Tusk rządził w czasie kryzysu i mimo że się do niczego nie nadaje i nic nie może to udało się jako tako przetrwać kryzys. Teraz rządzą specjaliści z pis, czempioni sprawdzający się w trudnych czasach a inflacja #!$%@? i tym razem to wina tuska który nie rządzi od lat. XD
  • Odpowiedz