Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 216
Nie wiedziałem, że dożyję czasów usprawiedliwiania rzezi wołyńskiej. Śmiało, powiedzcie wprost, że tym złym Polakom to się należało po prostu!
Obrzydliwe pod każdym względem. Tfu.

A jeśli ktoś nie wierzy, że są osobniki, które potrafią usprawiedliwiać brutalne zabójstwa kobiet, mężczyzn i dzieci, to służę pomocą:

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz RazumichinZiK - Nie wiedziałem, że dożyję czasów usprawiedliwiania rzezi wołyńskiej. ...
źródło: comment_1656613716uXt6FCVILE8NaMGrdkVjX2.jpg
  • 140
@RazumichinZiK: a ja nie pisałem o jakiejkolwiek cerkwi. Po prostu uważam, że polscy politycy II RP dali dupy szczególnie po śmierci Piłsudskiego ze swoją polityką polonizacji. Zamiast działać na rzecz polsko-ukraińskiego pojednania, zapewnienia autonomii poprzez utworzenie URL to oddano cześć ziem sowietom i dolano tym paliwa nacjonalistom. Każde takie zdarzenie ma ciąg przyczyn, które może pojedynczo nie wydają się istotne, ale razem tworzą ciąg prowadzący do wypadku. Obejrzyj sobie katastrofy w
nie masz dostępu do internetu, Wikipedii ani nie skończyłeś jakiejkolwiek szkoły? W każdym artykule na wiki jakiegokolwiek ludobójstwa czy masakry masz „geneza”


@a665321: Szkół skończyłem pewnie więcej od ciebie, bo potrafię zinterpretować "co autor miał na myśli" ;)

Nie piszę o wikipedii czy kurła monografiach rozkładających na czynniki pierwsze dane wydarzenia historyczne, tylko o powszechnym stanowisku opinii publicznej: zwykłych ludzi podczas dyskusji przy piwie, wykopków na wykopie, twitterowiczów na twitterze i