Wpis z mikrobloga

@Cesarz_Nieruhato: Moze i tak.
Tylko ze do kutfy nedzy McDonald jest od burgerow i zarcia.

Zabka to sklep.

Tego co wymyslil ze w sklepie bedzie spredawane zarcie typu hod dog, burger itp (wszystko co trzeba podgrzac) za jaja bym powiesil (albo za cycki jak to byla baba)

Dopoki nie ma w sklepie OSOBNEJ OBSLUGI do tego typu zakupow to jest to dramat.

Podobnie zreszta jak na stacji benzynowej. Jedziesz do roboty
@Sakaton: Ogolnie to jestem wredny. Ale zazwyczaj nie az tak jak bede teraz.

To zycze ci zebys wpadajac do zabki (bo po drodze i jedyna otwarta o tej porze) po sniadanie do roboty trafil na autokar emerytow placacych rachunki i drugi autokar - wycieczka szkolna i kazdy bierze po hot dogu.

Jakim trzeba byc nieogarem zeby twierdzic ze na czasie zalezy tylko januszowi co stoi po setke?

Ogarnij sie.
bo wcale nie jesteś od nikogo lepszy.


@unitr-A: A jednak jestem.

W odroznieniu do polmozgow nie uzywam wulgaryzmow - taki podstawowy lvl kultury. Jak widac niektorzy go nie maja.

Na dodatek jak widac polmozgi nie potrafia czytac ze zrozumieniem:

Dopoki nie ma w sklepie OSOBNEJ OBSLUGI do tego typu zakupow to jest to dramat.


Popros kogos o wytlumaczenie skoro cie przerasta (brakuje drugiej polowy mozgu jak widac)

ty sie juz zesrales
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gorzki99: Zarówno w żabkach jak i dużych marketach masz możliwość podejścia do samoobsługi gdzie najczęściej nie ma kolejki, w czasach coraz bardziej wyśrubowanych marż firmy dywersyfikuja swoje zyski więc nie powinno dziwić że żabka łapie się czego może aby powiększyć ofertę. Ja na tym korzystam bo mam wszystko w jednym miejscu. Zawsze można skorzystać z oferty nowoczesnych sklepów osiedlowych w których musisz pokazywać palcem produkty a i ceny często trzeba się
w czasach coraz bardziej wyśrubowanych marż firmy dywersyfikuja swoje zyski więc nie powinno dziwić że żabka łapie się czego może aby powiększyć ofertę


@Sakaton: No spoko. Nic mi do tego czego sie kto lapie. Patrz poczta polska od dawna.

Jasne ze czasem sa kasy samoobslugowe. Jak sa to korzystam. Tylko ze nie zawsze sa.

Mi chodzi tylko o jedno:

Do miesnego ide po mieso
do warzywniaka po warzywa
do "stokrotki" "lewiatana"