Wpis z mikrobloga

Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularniejszych aplikacji na iOS:
Kupił telefon na raty, na którego go nie stać, więc daje się sprzedać mafii paliwowej, by oszczędzić 50 zł na paliwie.
Kupuje w brudnej biedronce najtańsze gówno w promocji z aplikacji, ubierając się w używane ciuchy z vinted, polując na promocję na dezodoranty.
I klasycznie zamawia chińskie gówna, których nie potrzebuje, ale były w promocji na szopi.
A że ma hajs z 500+, płaci za Disney+, by bachory miały się na co gapić, bo na tym polega wychowanie xD ale zabrakło już na Spotify, więc używa scam przeglądarki, by słuchać YouTube w tle, bo bez płacenia nie da się tak jak na androidzie xD
Ale przynajmniej ma telefon dla elity i pluje na polaczków z bieda androidem XDDDDD

#iphone #apple #bekazpodludzi #android #polska #gownowpis #android #heheszki
Izanagi013 - Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularnie...

źródło: comment_1656573690Te3F7potu1IRTdgczY2wIE.jpg

Pobierz
  • 211
p0lak dałby sobie założyć chomąto gdyby przyznano mu zniżkę do biedry. Tajne elyty władające światem i inne NWO źle kombinowały żeby zmusić ludzi do kodów QR wirusami, wystarczyło by naszym rodakom dać pasztetową miesięcznie a już stali by wszyscy w kolejkach po czipy pod skórę. I jeszcze szczuli na antyszczepionkowców.

To nie kwestia marki telefonu. Bieda siedzi nie tylko w portfelu.
@Izanagi013: A tutaj na screenu mamy przykład dziecka upośledzonego, pochodzącego z nowobogackiego kredytowanego życia. Gdzie ojciec #!$%@? w trzech robotach aby spełnić zachcianki bezrobotnej kury domowej, mającej romans z właścicielem hurtowni budowlanej położonej niedaleko ich podmiejskiego domu za ktory zostało już tylko 28lat rat. Oprócz tego posiada on siostrę, monike która cycki wypycha wata i kręci tik toki aby zwrócić uwagę Tomka syna właściciela hurtowni budowlanej ktory ma tylko oryginalne ciuchy
muak47 - @Izanagi013: A tutaj na screenu mamy przykład dziecka upośledzonego, pochodz...

źródło: comment_165659044911ZCAby3YaFfRGzcaGNexB.jpg

Pobierz
@Izanagi013: Daj jeden przykład różnić widocznych dla użytkownika w "szybszym procesorze". Pojemność baterii jest wszędzie identyczna i cena telefonu nie obliguje do tego że będzie dłużej działał na baterii bo wszystkie funkcjonują tak samo - bez problemu znajde xiaomi które wytrzyma dłużej od iphona 13.

Jedyny temat to aparat.
ElonMuskKochamCie - @Izanagi013: Daj jeden przykład różnić widocznych dla użytkownika...
@Izanagi013: Przecież raty 0% to zajebista sprawa w czasach obecnej inflacji. Mógłbym kupować za gotówkę, ale po co, skoro mogę sobie rozbić na X takich samych rat po Y zł, kiedy Y zł za miesiąc będzie mniej warte niż w momencie brania rat, a sumaryczna kwota do spłaty wciąż ta sama.

Poza tym, "historia kredytowa", mówi to coś Panu, Panie Ferdku?
@Izanagi013: akurat biedronke lubie bo juz dwa razy dostalam bon: jeden na 100 i jeden na 30zl do wydania. Co do vinted to na tych ubraniach nie pisze ze są uzywane xD są tez i nowe z metką, a ogolnie uwielbiam bo moge dzieciakom kupowac bez łażenia i szukania po sklepach a i cos zarobic jak sprzedam swoje xd
@Izanagi013: To przecież tylko telefon XD Większość osób używa sprzetu od Apple dla ekosystemu lub z czystego przyzwyczajenia, sam używam iPhone’ów od 2018 roku i to telefon skrojony na moje potrzeby, ma działać poprawnie i nie zacinać się, więcej nie wymagam XD Mojej mamie dałem 8+ którego używa do dzisiaj i telefon nadal działa jak powinien, a na rynku jest od 2017 roku jak mnie pamięć nie myli, wiec coś to
@Izanagi013: kiedy w końcu runie ten mit, że iPhone to jakiś symbol luksusu. Na litość boską, posiadanie iPhone nie jest równoznaczne z musem posiadania najnowszej wersji za 5k. Ciągle widuję ludzi ze starymi modelami - 7 czy nawet 5. A te kosztują grosze. Sam swój kupiłem za 2k i mam prawie 3 lata. I jak będę zmieniał to na pewno na kolejnego ajfona, bo wbrew pozorom to nie tylko szpan, ale
@Izanagi013: jak większość tematu się zgadzałem tak w jednym punkcie się nie zgadzam. telefon, telefonem, ale co jest złego we wzięciu przykładowo lepszego telewizora niż na którego jest stać jednorazowo (np zamiast jakiegos samsunga qled) to lg oled - rozbić sobie na raty na które nic nie dopłacasz, z pewną umową? w dodatku sobie ubezpieczyć to na 5 lat od wszystkich uszkodzeń, z telefonami tez tak można. nic się nie dopłaca