Wpis z mikrobloga

Boże młody chłop 25 lat kulturysta dobrze wysportowany prawie same sukcesy w życiu bywają porażki dość długo już nie piję ale codziennie budzę się spocony cały potem że piłem niby alkohol albo że ten alkohol kupuje albo że na ten alkohol pożyczam pieniądze.
Ja już nie daję rady to mnie kiedyś zabiję.
Nie daję już rady tyle już osiągnąłem a codziennie to samo...
Nigdy z tym #!$%@? nie wygram i po co ja zaczynałem pić dla szpanu 1 piwo w wieku 16 lat po co...
Ryczę i płaczę...
BOŻE DLACZEGO
#alkoholizm #alkohol
  • 152
@Lolek222: trzymaj się chłopie. Mam brata alkoholika i nikomu nie życzę oglądać tego widoku. Najgorsze ze do niego nie dociera ze ma problem. Najgorsze ze nie niszczy życia jednej osobie a 5. Mieszkam za granica to nie muszę oglądać tego codziennie ale i tak boli jak ktoś się stacza. Także życzę rozwiązania wszystkich problemów i nie wracania do alkoholu ani niczego innego
@Lolek222: To jest dość proste chłopie. Tak jak pisał @Gruby_Wujo: jesteś na dupościsku. Coś w twoim myśleniu spowodowało, że sięgnąłeś kiedyś po to pierwsze piwo. Po latach przestałeś chlać, ale ten sposób myślenia wciąż w tobie jest jak gwóźdź. I to on sprawia, że wciąż wracasz myślami do picia.

Idź na terapię, albo znajdź grupę. Może być AA - tylko bywają różne. Na pewno znajdziesz taką, która ci spasuje, ale
@Lolek222: mam 36 lat, a piję od 12 roku życia. Takie sny wziąłbym za dobry omen. Wiesz co dobre, a co złe. Nie powiem, że każdy ma swoje demony, ale Ty i ja ma pewno. Wałcz, bo warto.
@Lolek222: nałogi są dla mnie czymś abstrakcyjnym.. w sensie wydaje mi się, że nie mam żadnych - mógłbym na siłę podpiąć pod to siedzenie przy kompie, ale kiedy wyjeżdżam na dłużej, albo przychodzi weekend to nie mam żadnego potrzeby odpalania go, albo chociażby sprawdzania co się dzieje na telefonie. Z tego powodu strasznie ciężko jest mi pojąć dlaczego osoby z nałogami takimi jak alkohol czy papierosy nie są w stanie z