Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki z tagu z #tatacontent. Moja małżonka jest w #ciaza no i już jest na tym etapie, że jest z niej leżący leniuszek, co ma duży brzuszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pracuję na home office, więc pomagam jej, ale chciałbym zapytać - jak mogę usprawnić, by jej wołanie o pomoc było łatwiej słyszalne? Chodzi o to, że pracuję w osobnym pokoju + mam głośny wiatrak chłodzący. Normalnie żona jak coś chce to pisze do mnie na tel, lub dzwoni, ale nie zawsze weźmie ze sobą telefon (np. do wanny). Co mogę kupić?

Początkowo myślałem o dzwonku do drzwi na baterie, albo o jakimś tanim walkie-talke, ale ciekaw jestem jakie patenty mają szanowne Tato-Mirki i Mamo-Mirabelki ()
  • 60
jak ktos ma ograniczyc chodzenie w takim stopniu, ze nie moze dupy podniesc i musi miec opieke caly dzien, to juz z reguly dawno lezy w szpitalu


@Norskee: #!$%@? gościu, byłeś w ciąży że się mądrzysz? A może jesteś lekarzem? Wiem co mojej żonie dolega i staram się jej pomóc, bo ma przed sobą jeszcze 3 dni leżenia w męczarniach (tak, w ciąży coś może boleć). Nie będę zgrywał #januszalfa,
@SuperStefan: ale sie zesrales. Jak jest zle to sie jedzie do szpitala i przelezy w szpitalu pod opieka TE 3 DNI
Bedzie pod opieka monitorowana i dziecko tez bedzie monitorowane skoro jest tak zle. Jak ktos potrzebuje calodziennej opieki to znaczy ze juz dawno powinien byc w szpitalu
@SuperStefan: Na przyszłość pisz dokładnie o co chodzi, szczególnie jak będziesz w szpitalu to skup się na tym żeby wszelkie komunikaty były proste i zrozumiałe i zawsze zaznacz wyraźnie dlaczego coś nie jest standardowe. Ludzie szufladkują momentalnie podświadomie i jak taki 1% przypadek wpadnie im do szuflady standard to potem może być tragedia.
Na przyszłość pisz dokładnie o co chodzi, szczególnie jak będziesz w szpitalu to skup się na tym żeby wszelkie komunikaty były proste i zrozumiałe i zawsze zaznacz wyraźnie dlaczego coś nie jest standardowe. Ludzie szufladkują momentalnie podświadomie i jak taki 1% przypadek wpadnie im do szuflady standard to potem może być tragedia.


@zibizz1: dziękuję za uwagę. Faktycznie mój post mógł być nieco chaotyczny - ostatnio słabo się wysypiam...