Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki z tagu z #tatacontent. Moja małżonka jest w #ciaza no i już jest na tym etapie, że jest z niej leżący leniuszek, co ma duży brzuszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pracuję na home office, więc pomagam jej, ale chciałbym zapytać - jak mogę usprawnić, by jej wołanie o pomoc było łatwiej słyszalne? Chodzi o to, że pracuję w osobnym pokoju + mam głośny wiatrak chłodzący. Normalnie żona jak coś chce to pisze do mnie na tel, lub dzwoni, ale nie zawsze weźmie ze sobą telefon (np. do wanny). Co mogę kupić?

Początkowo myślałem o dzwonku do drzwi na baterie, albo o jakimś tanim walkie-talke, ale ciekaw jestem jakie patenty mają szanowne Tato-Mirki i Mamo-Mirabelki ()
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SuperStefan moja też lada dzień ma rodzic ale serio nie mamy takich problemów, do tego dobrze jak by się ruszała na tej piłeczce poskakała jak ją boli....
  • Odpowiedz
  • 8
#!$%@? gościu pyta o sprzęt do szybkiej łączności a ci mu tu kazania o ciężarnej żonie prawią, no ja #!$%@?, wykop jak zwykle nie zawodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
bardziej chodzi o taki temat, że jak żona bierze kąpiel i gdyby coś miało wpaść do wody, to lepiej jak to będzie pierdółka za parę dych niż telefon


@SuperStefan: No to kup jej gwizdek. Tanie i głośne, a jak będzie nosić go na szyi to raczej nigdzie go nie zostawi i zawsze będzie mieć go pod ręką.
  • Odpowiedz
@SuperStefan: Kup elektryczną nianie i postaw u siebie odbiornik, a ona niech nosi ze sobą ten drugi który nadaje. Przy okazji sprawdźcie czy się nada dla dziecka ;)
  • Odpowiedz
@fraciu: Gościu ty tak na serio, skoro ma zalecenie od lekarza że ma leżeć to raczej ma leżeć a nie skakać na piłce, gadanie ze twoja jest w ciąży i nie macie takich problemów jest jest głupie bo są kobiety które muszą na siebie uważać od pierwszych miesięcy, nawet moja kumpela leży od 5 miesiąca w domu bo ciąża zagrożona a jest lekarką więc chciała jak najdłużej prowadzić swoich pacjentów.
  • Odpowiedz
@SuperStefan: Nie czytałem komentarzy, ale napisze bo patent fajny. Jak wszyscy macie zegarki Apple watch, to możecie używać ich jako walkie talkie ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@SuperStefan: Mnie zawsze wkurzało gadanie innych ze ciąża to nie choroba. Nie choroba ale często pojawia się nadciśnienie, cukrzyca ciążowa, rwa kulszowa, bole stawów i kości, bole brzucha bo dziecko na cos naciska, do tego początkowo mdłości, zatwardzenia, wymioty, ryzyko odwodnienia, żylaki, anemia, a jest tego wiele wiele więcej. A to wszystko mniej lub więcej to nic innego jak choroby. No ale przyjdzie taki 15 latek i będzie się pruł
  • Odpowiedz