Wpis z mikrobloga

Wabbajack to jest coś pięknego, znajdujesz listę modów która Ci odpowiada, a program sam je ściąga i instaluje. Kiedyś ściągnięcie z nexusa i instalacja ok. 300 modów to była męka na 2-3 dni a teraz klik i mam prawie wszystko, miazga.

Póki gram to będę wrzucał co jakiś czas screenshoty z co fajniejszych miejscówek. A nuż kogoś przekonam do ponownego ściągnięcia i zagrania xD
Aktualnie gram z listą Animonculory Visual Overhaul (ok. 550 modów) + parędziesiąt innych modów, głównie zmieniających gameplay.

#skyrim #gry #crpg #skyrimnamodach
Nupharizar - Wabbajack to jest coś pięknego, znajdujesz listę modów która Ci odpowiad...

źródło: comment_1656441039pYR7ENrup4FScboyFAAnsr.jpg

Pobierz
  • 41
@D3v0: na pewną mogę polecić wspomnianą w poście Animonculory Visual Overhaul, zawiera tylko patche, modyfikacje miast, grafikę itd. nie ruszając gameplayu, resztę możesz do niej dobrać już sam na nexusie, np. mod Wildcat poprawiający walkę, czy Ordinator zmieniający drzewko skilli. Zależy czego szukasz, w samym Wabbajacku masz krótkie opisy poszczególnej paczki, one pomogą Ci wybrać. Najlepszą grafikę ma wg mnie paczka Aldrnari, ale jak na mój gust zbytnio zmienia też samą