Wpis z mikrobloga

Wabbajack to jest coś pięknego, znajdujesz listę modów która Ci odpowiada, a program sam je ściąga i instaluje. Kiedyś ściągnięcie z nexusa i instalacja ok. 300 modów to była męka na 2-3 dni a teraz klik i mam prawie wszystko, miazga.

Póki gram to będę wrzucał co jakiś czas screenshoty z co fajniejszych miejscówek. A nuż kogoś przekonam do ponownego ściągnięcia i zagrania xD
Aktualnie gram z listą Animonculory Visual Overhaul (ok. 550 modów) + parędziesiąt innych modów, głównie zmieniających gameplay.

#skyrim #gry #crpg #skyrimnamodach
Nupharizar - Wabbajack to jest coś pięknego, znajdujesz listę modów która Ci odpowiad...

źródło: comment_1656441039pYR7ENrup4FScboyFAAnsr.jpg

Pobierz
  • 41
@Nupharizar: mega mega polecam, ogólnie, chciałem w końcu czegoś nowego, bo skyrima przeszedłem już pare razy no i nie czarujmy się - główny wątek fabularny to drewno xd co innego wątki poboczne albo gildie. No i natknąłem się na Enderala - narazie mam 60h z hakiem i jeszcze nie skonczyłem, nadal są miejsca w które nie chodzę bo mogę dostać wpierdziel xd Całkiem nowa mapa, postaci, duża różnorodność environmentów (jakieś górskie
@KocieJaduo: Właśnie dużo dobrego się naczytałem na jego temat, jak Skyrim na modach znowu mi się na jakiś czas znudzi to pewnie zagram w Enderala. Dużo dobrego czytałem też na temat The Forgotten City, oba do stestowania jak będzie trochę czasu.