Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ... prowadzenie suplementacyjne zawodnika,który zarabia setki tysięcy rocznie/100 koła w jeden wieczór,
do oceny.

Od 0:50 hit - testosteron 37(norma 250~800), estrogen 0, a jego przeciwnik mu doradza, żeby nic z tym nie robił/nie robił obloku ¯\_(ツ)_/¯
Aż tak drogie są usługi ludzi co się na tym znają typu @Kasahara albo #endokrynologia , że ich nie stać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy to bardziej kwestia ubóstwa umysłowego?

#sterydy #silownia #mikrokoksy #zdrowie #testosteron
Filip69 - Ja #!$%@? ... prowadzenie suplementacyjne zawodnika,który zarabia setki tys...
  • 10
@Filip69: Niektórym się wydaje, że trochę poczytają i już wszystko wiedzą, a wbrew pozorom wiedza o "bezpiecznym" stosowaniu dopingu jest bardzo złożona, a niektóre błędy działają jak bomba z opóźnionym zapłonem i wyjdą po jakimś czasie stosowania. Nie bez powodu jak idziesz do dobrego lekarza specjalisty, czy prawnika, to płacisz gruby hajs za prowadzenie swoich spraw. W końcu poświęcili te kilkanaście lat na pracę w swoim fachu, a nie kilkanaście godzin
@WezniePrzestrzeleCiKolano: konkretnej wiedzy nie mają, bo nikt nie będzie lekarzy uczył przepisywania grubej bomby. Poza tym sama kwestia dopingu mimo wszystko i tak przypomina bro science, bo niestety nie robi się szeroko zakrojonych badań naukowych na temat stosowania różnych środków na ludziach, a jak już są, to jakieś stare sprzed 20-30 lat i różne studia przypadków, gdzie ktoś zwykle #!$%@?ł sobie hormony. Większość wiedzy, to teoria plus praktyka konkretnych osób trudniących
@Kasahara: ja też mam zaufanych lekarzy, ale do randomów raczej ciężko mieć zaufanie. Za dużo znam kwiatków zarówno z własnych doświadczeń, jak i rodziny (moja, jak i różowej ma nadreprezentację zawodów medycznych, więc siłą rzeczy się słyszy różne historie)
@johnmorra: Ta ale raz, ze to bylo kiedys, moze nieaktualne. A dwa, jak juz zauwazyli ludzie wyzej, pewnie w sporym stopniu kwestia osoby. Moze sam chcial to 'pociagnac dluzej' ...

A to, że ma duża wiedze, nie znaczy, ze nie lubi zaszalec ;d

Tak czy siak, beka troche.