Wpis z mikrobloga

Jejku jakie to jest dobre gówno.


@macadelic: to jest gówno po 1 sezonie, który był ciekawy. Do tego nudne w #!$%@?, ciągłe próby "szokowania" seksualnością, przewidywalne w #!$%@?, infaltylne i pozbawione sensu - np. w ostatnim odcinku Starlight zamiast pomóc ubić Homelandera poszła sobie "ratować rannych", zamiast pomóc. Z nią by sobie poradzili.
O nożu w oko Stormfront to mi się nie chce nawet gadać. Butcher jest parodią samego siebie. Ideologiczne
@Turahk: w komiksie cały czas coś się dzieje i widać że twórcy podchodzą do tego z jajem. W serialu wszystkie postacie mają kija w dupie, Butcher to jakaś totalna #!$%@?, tytułowi The Boys niczego nie potrafią, niczego nie mogą i są bezsilni wobec większości rzeczy która się wokół nich dzieje, jakieś bezsensowne wątki z kolesiem którego wywalili z siódemki i to wszystko przyprawione jakimiś wstawkami z SJW gównem. Ja tam dziękuję
legion


@spitalaj: No ja odpuściłem jak był wątek gdzie małolata (15-16 lat dla kontekstu) z mocą zamieniania się ciałami chciała wyruchać ojczyma poprzez ukradnięcie ciała matki i ogłuszenie jej -> przez co ona miała "traumę", a ojczym poszedł siedzieć jako pedo i gwałciciel...

Serial komentuje to przez osobę beta-cucka jej chłopaka: ojej, nie możesz się obwiniać, co było minęło XDDD

Sezon 2 odcinek 7 - obrzydliwe.
@FrasierCrane: A mi się podoba


@macadelic: i tak trzymaj
Po prostu ten serial mnie irytuje, bo miał potencjał na naprawdę bycie niesmowitym, a podąża dla mnie drogą Westworld (który przez woke jest do zaorania, chyba od drugiego sezonu). Ja miałem niemal cringe overload jak to mówią, gdy były wstaki z BLM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne co mi się w tym sezonie The Boys podoba, poza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macadelic: Antony świetny, ale ogółem komiks > serial, sporo zmian na trochę gorsze IMO. Nadal całkiem fajny serial, jeden z ciekawszych ostatnio.
no nie przesadzałbym z takim ładnym koniem.

Serial jest dobry ale nie wybitny więc raczej takiego konia bym tam widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dwudziestydrugi: nie oglądałem akurat the boys, ale z ciekawości, jaki serial jest dla ciebie wybitny?