Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: W sumie też chyba tylko The Preacher mi przychodzi na myśl z podobnych klimatów.
A z innych ciekawych na prime które mnie wciągnęły to polecam: the expanse i man from the high castle
  • Odpowiedz
@Argonix: No dla mnie to jest wyższy poziom serialu z super bohaterami. Nie widziałem w żadnym Ant Manie akcji gdy facet się zmniejsza żeby wejść innemu gościowi do penisa a później powiększa się #!$%@?ąc typa XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@macadelic: rola Homelandera to jest kurde złoto panie Ferdku. Można się poczuć jakby się siedziało w jego głowie, ta scena z lustrem ()
  • Odpowiedz
@macadelic: drugi sezon tego serialu to jest straszne gówno i trzeciego nawet nie chce mi się piracić. Obczaiłem sobie komiks i jest dużo lepszy od tego co wypluł Amazon.

Buchter w komiksach
-DZIEŃ DOBRY PANIE SUPERBOHATYŻE
-DZIEŃ DOBRY PANIE SUPICO CO PO ANGIELSKU PAN NIE ROZUMIE?
-PATRZ MAM ŁOM W RĘCE
-NO CO SIĘ BOISZ
-ZOBA HUGHIE TO JEST SUPEK
-HEHE PATRZ JAKI GŁUPI xD
-CHODŹ TERROR IDZIEMY DALEJ
- O!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@spajdermen: przecież komiks to powtarzalne gówno XD na dodatek nie ma w nim napięcia bo wszyscy chłopacy mają supermoce lepsze od 99% bohaterów, 70 coś rozdziałów lania wody i śmiania się że Batman pewnie rucha Robina itd
  • Odpowiedz
@macadelic: mi 1 sezon się spodobał, bo nie lubię niczego związnego z komiskami i się miło zaskoczyłem, ale po obejrzeniu drugiego sezonu cały czar prysł. 2 sezon w ogóle mi się nie podobał, z 3 już dałem sobie spokój.
  • Odpowiedz