Wpis z mikrobloga

@Jaca656565: w sumie to chyba żadnego serialu nie uważam za wybitny...
i raczej żadnemu, z tych które oglądałem, nie wrzuciłbym takiego ładnego konia do wszystkich sezonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@programik: ten koń zyskał sławę przy okazji 7 sezonu Gry o tron i uważam, że to słuszna nota, brakuje tylko #!$%@? wieńczącego serię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macadelic: dokładnie tak! Troszeczkę przypomina mi szatana z constantine, wiecznie bliski płaczu, histeryczny gówniarz.
Co do samego serialu jest absolutnie niesamowity. Uwielbiam w nim wszystko. Jeżeli miałbym wybrać słaby punkt tego serialu to dla mnie jest to rzeźnik. Absolutnie nie twierdzę że jest zły jako taki, to jeśli już bym musiał wskazać To właśnie jego. Do trzeciego sezonu byłby to Howie czy jak to się pisze.
Jak ktoś nie lubi superbohaterów to tez się odnajdzie w tym?


@Jamniki2: jeszcze jak. Bo te super moce jakie mają służą tylko i wyłącznie do pokazania tego jacy oni są #!$%@? a nie są celem samym w sobie jak gdzieś indziej. Myślę, że już pierwsze dwa odcinki dadzą Ci odpowiedź czy to serial dla Ciebie
A mi się podoba! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rola życia to jest Antony Starr jako Homelander

Chłop #!$%@? mimiką i wyrażaniem emocji


@macadelic: Jak dla mnie jeszcze lepszą robotę robi Karl Urban jako Billy Butcher. Zresztą co ja gadam, oboje wymiatają:>