Wpis z mikrobloga

@macadelic: po 2 swietnych sezonach 1 odcinek 3go troche mnie rozczarowal. Jakies takie wrazenie mialem checi wrzucenia "wszystkiego co sie podoba" bez wiekszego pomyslu. Rozkreca sie to jakos?
  • Odpowiedz
@valhander: z tego co czytałem, to dziennikarze którzy oglądali cały 3 sezon, twierdzą że końcówka 3 sezonu jest zajebista, a cały 3 sezon "powoli" buduje napięcie do finału. 6 odcinek to już absolutne mistrzostwo więc skoro finał jest jeszcze lepszy to aż jestem ciekaw co to będzie.
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: Myślę, że bardziej chodzi o utrzymanie poziomu. Większość seriali nie ma pomysłu po drugim sezonie i tylko odcina kupony. Z tego co ostatnio oglądałem - West World, Dom z papieru, Stranger Things (bez dramatu ale też słabiej)
  • Odpowiedz
The Boys to zajebisty serial, a ostatni dodany odcinek 3 sezonu jest mega, nie bylo odcinka jeszcze, gdzie homelander przegrywa walke fizyczna, a sama walka jest super zrobiona.
  • Odpowiedz
@Acros: tak, tak, ale jakość samego konia (kreska, poza, cieniowanie) jest również bardzo ważnym wyznacznikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam serial ocenił bym gdzieś na 4/5 a koń wstawiony przez opa sugeruje, że jest to 6/5.

Dobra za daleko już zabrnąłem z tą rozkminą... ;)
  • Odpowiedz