Wpis z mikrobloga

@Vegasik69: Ta - ostatnio rodzina mnie odwiedzała i rozumiem dwie trzy foty strzelić, a Ci to co 5 minut zdjęcia wszędzie chcieli. Wyszło pewnie ze 100 zdjęć z trzech dni. Imho trochę bez sensu no ale raz na jakiś czas przeżyję. Ja tak nie robię osobiście. Zrobiłem w tym roku z 10 zdjęć i to np. aby sobie uwiecznić moją ulubioną trasę rowerową (mam taki punkt gdzie się zatrzymuję często). Trzy
@Vegasik69: Dlatego ja nie robię zdjęć albo wyjątkowo czasem mi się zdarzy jak coś mi się bardzo spodoba i się już nacieszyłem. Nie mam czasu oglądać tych zdjęć, więc po co je robić. Aparat mi głównie służy żeby zrobić zdjęcie kartce albo naklejce z numerem seryjnym, żeby znaleźć cześć do np. lodówki. Życie jak życie, jest coraz fajniejsze. Stare wspomnienia można sobie przywołać z pamięci. Zapach, uczucia, dotyk. Tego nie ma
@Vegasik69: co innego machnąć kilka fotek i od czasu do czasu coś nagrać, a mieć telefon przyklejony do ręki i nagrywać WSZYSTKO. Mam sporo zdjęć i filmów z dziećmi (swoimi, żeby nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)), fotki i krótkie z koncertów czy wycieczek, ale zawsze traktowałem to jako utrwalacz i dodatek do przeżyć, a nie cel ostateczny.
ja praktycznie nie robię zdjęć (gdyby nie te robione w robocie, to miałbym może z 10 na miesiąc).


@s---k: tak samo mam, prywatnie robię może kilka zdjęć miesięcznie, ale przy okazji pracy to robię multum fotek bo może się przyda, albo jak będę wypisywał papiery to będę miał wszystko pod ręką
@Vegasik69: Sam robie duzo zdjec i filmow z dzieciakami, bo to ma realna wartosc i po selekcji i montazu chetnie do tego wracam, ale po pierwsze staram sie jakos to utrzymywac w porzadku i np co roku wywoluje album z wakacji, a po drugie nie wrzucam tego na zadne social media, bo to jest moja pamiatka a nie zbieracz lajkow. A ten obrazek to takie I'm 14 and it's deep, bo