Wpis z mikrobloga

takie boomerskie #!$%@?, "łech łech telefony złe".

Lepiej faktycznie nie zmarnowac tych 5 sekund na zrobienie zdjęcia, dzieki czemu chwila na pewno pozostanie zapamiętana do konca zycia, bo przecież tak dziala ludzka pamięć ze nigdy nic z niej nie znika.


@LordNargogh: takie zoomerskie #!$%@?. Lepiej cieszyć się chwilą po prostu, cieszyć się życiem, cieszyć się przeżywaniem, niż zakłócać to #!$%@? fotek z rąsi.

Jeszcze rozróżnijmy zrobienie sobie ładnego zdjęcia z kobietą
@Vegasik69:
Troche tak, trochę nie. Mój syn od pięciu dni w kółko ogląda jak tańczył na zakończenie przedszkola - trenowali układ 2msc, wyszło naprawdę super jak na ich wiek. Sam jak chodzę po górach to też robię zdjęcia i po 10 latach zdarza mi się do nich wrócić by sobie przypomnieć jak było. Wspomnienia zanikają z czasem, dokumentowanie ich z umiarem nie jest złe
narzekanie "jakie to współczesne pokolenie jest złe" odcinek 2137( ͡° ͜ʖ ͡°) Nieustannie od pokoleń.


@pilot1123: niby tak, ale jednak nie.
Sam pamiętam jak się śmiałem z narzekania jakie to moje pokolenie jest straszne szczególnie, że to było to samo narzekanie co Sokratesa kilka tysięcy lat temu

Nasza młodzież ma dziś silne pragnienie luksusu, ma złe maniery, pogardza władzą i autorytetem, brak jej poszanowania dla starszych. Wolą
@Vegasik69: Ta - ostatnio rodzina mnie odwiedzała i rozumiem dwie trzy foty strzelić, a Ci to co 5 minut zdjęcia wszędzie chcieli. Wyszło pewnie ze 100 zdjęć z trzech dni. Imho trochę bez sensu no ale raz na jakiś czas przeżyję. Ja tak nie robię osobiście. Zrobiłem w tym roku z 10 zdjęć i to np. aby sobie uwiecznić moją ulubioną trasę rowerową (mam taki punkt gdzie się zatrzymuję często). Trzy
@Vegasik69: Dlatego ja nie robię zdjęć albo wyjątkowo czasem mi się zdarzy jak coś mi się bardzo spodoba i się już nacieszyłem. Nie mam czasu oglądać tych zdjęć, więc po co je robić. Aparat mi głównie służy żeby zrobić zdjęcie kartce albo naklejce z numerem seryjnym, żeby znaleźć cześć do np. lodówki. Życie jak życie, jest coraz fajniejsze. Stare wspomnienia można sobie przywołać z pamięci. Zapach, uczucia, dotyk. Tego nie ma