Wpis z mikrobloga

@Vegasik69: choroba naszych czasów. Idziesz na koncert i 90% debili ręcę w górze z telefonami. Na wycieczkach to samo, cały czas telefon i nagrywanie/zdjęcia.
Czasem sobie myślę, że jestem otoczony przez jakichś #!$%@? bezmyślnych NPC-ów bo to aż niemożliwe, żeby tylu było debili dokoła.
  • Odpowiedz
@Vegasik69 takie boomerskie #!$%@?, "łech łech telefony złe".
Lepiej faktycznie nie zmarnowac tych 5 sekund na zrobienie zdjęcia, dzieki czemu chwila na pewno pozostanie zapamiętana do konca zycia, bo przecież tak dziala ludzka pamięć ze nigdy nic z niej nie znika.
  • Odpowiedz
takie boomerskie #!$%@?, "łech łech telefony złe".

Lepiej faktycznie nie zmarnowac tych 5 sekund na zrobienie zdjęcia, dzieki czemu chwila na pewno pozostanie zapamiętana do konca zycia, bo przecież tak dziala ludzka pamięć ze nigdy nic z niej nie znika.


@LordNargogh: takie zoomerskie #!$%@?. Lepiej cieszyć się chwilą po prostu, cieszyć się życiem, cieszyć się przeżywaniem, niż zakłócać to #!$%@? fotek z rąsi.

Jeszcze rozróżnijmy zrobienie sobie ładnego zdjęcia z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@LordNargogh: widziałem gdzieś badania naukowe które mówiły że człowiek lepiej zapamiętuje te chwilę, których nie fotografował.

Coś na zasadzie, że mózg wiedząc że zostało to gdzieś utrwalone w innym miejscu kompresuje sobie wspomnienie do jakiegoś minimum.

Musiałbym tylko poszukać tego badania.
  • Odpowiedz
@Vegasik69: o to to, mojemu różowemu też #!$%@?ło odkąd urodziła. #!$%@? fotkę za fotką. Ostatnio kazała mi zgrać zdjęcia z kom na laptopa, bo brakło jej miejsca - poand 5k zdjęć #!$%@? jego mać
I też zamiast cieszyć się z osiągnieć młodego, to wyciaga tel i #!$%@?, już ją zacząłem o to #!$%@?ć, bo strasznie to wkurzające
  • Odpowiedz
@Vegasik69:
Troche tak, trochę nie. Mój syn od pięciu dni w kółko ogląda jak tańczył na zakończenie przedszkola - trenowali układ 2msc, wyszło naprawdę super jak na ich wiek. Sam jak chodzę po górach to też robię zdjęcia i po 10 latach zdarza mi się do nich wrócić by sobie przypomnieć jak było. Wspomnienia zanikają z czasem, dokumentowanie ich z umiarem nie jest złe
  • Odpowiedz
@Vegasik69: jak to w życiu bywa to zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie, że robię młodemu jakieś zdjęcia czy kręcę filmiki. I choć ma dopiero 4 lata to czasem mu pokaże jak się uczył chodzić czy jadł w krzesełku.
  • Odpowiedz
@sikalafou: "Jeszcze rozróżnijmy zrobienie sobie ładnego zdjęcia z kobietą na Giewoncie" masz na myśli swoją żonę/dziewczynę czy randomowo wybierasz i będziesz wspominał z łezką za 30lat patrząc na zdjęcie?
  • Odpowiedz